Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σήμερα είναι μία από τις φορές που νοιώθω αμήχανα, γιατί δεν υπάρχει τίποτα περισσότερο να πω, αφού είτε τα έχω ξαναπεί, είτε τα έχουν πει άλλοι και συνεπώς ότι και να γράψεις θα μοιάζει πλεονασμός. Όμως όταν περνάς υπέροχα με μια γυναίκα, όταν το σεξ μαζί της είναι μια εμπειρία που λίγες μπορούν να προσφέρουν, τότε θα είσαι άδικος και αχάριστος αν δεν κάνεις έστω και μια απλή αναφορά. Κι εγω αχάριστος σε αυτούς που μου προσφέρουν, δεν είμαι.
Συνάντησα την Emily στο ξενοδοχείο μου, το βράδυ της Τρίτης 18 Μαΐου. Μένω συνήθως στο πεντάστερο στο Πεδίο του Άρεως, ακριβώς απέναντι από το άγαλμα του Βασιλιά. Επέλεξα το outcall, λόγω των σχολίων που έκαναν διάφοροι περί ύπαρξης "πόρτας" στο δικό της ξενοδοχείο και ήθελα να αποφύγω τη συγχιση σε περίπτωση που με σταματούσαν. Ήρθε στην ώρα της. Έφερε μαζί της κεράκια, τα άναψε για να δημιουργήσει ατμόσφαιρα και μου πρόσφερε ένα δίωρο από τα λίγα που έχω περάσει. Είναι μια ΓΥΝΑΙΚΑ με προσωπικότητα, που ξέρει να εξιτάρει έναν άντρα που δεν επιδιώκει μόνο μια απλή διείσδυση. Που θέλει κάτι περισσότερο. Που γι' αυτόν, το σεξ είναι το "αλάτι" που προσθέτει τη νοστιμιά του, σε μια συνάντηση δύο προσωπικοτήτων. Η Emily είναι από τις λίγες γυναίκες που με τη συμπεριφορά της πριν, κατά και μετά τη συνάντηση, σε κάνουν να νοιώθεις μοναδικός. Γί' αυτό έχω την Emily στη μικρή λίστα των γυναικών που θα συναντούσα ξανά και ξανά, όταν θέλω να περνάω σίγουρα καλά. Emily thank you baby for the moments you offered me. Hope to see you again soon.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
10
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού