Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μαρτίνα την είχα επισημάνει εδώ και καιρό και την είχα υπ' όψη μου, αλλά ποτέ δεν βόλεψε να βρεθούμε. Τα κατάφερα σήμερα Σάββατο 27.03.2010 (θα ανοίξει κάποια στιγμή η ρημάδα η ημερομηνία;) το μεσημέρι και τώρα που είναι βραδάκι ακόμα χαμογελάω. Η κοπέλα είναι super και πραγματικά τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Βρίσκεται εκεί για την ευχαρίστηση του πελάτη και αυτό είναι το βασικό της μέλημα.΄Έχει πρόσωπο κουκλίστικο, είναι διαρκώς με το χαμόγελο, έχει σώμα φωτιά, επιδερμίδα βελούδινη και κυρίως- σε αντίθεση με κάτι άλλα βούρλα όρθια- μυαλό. (Και όποιος πει ότι το μυαλό δε χρειάζεται στο σεξ, είναι βαθιά νυχτωμένος). Γνωρίζει το άθλημα πάρα πολύ καλά. Παρά την ηλικία μου, κατάφερε να με κάνει να τελειώσω τρεις φορές στο δύωρο. Αντιλαμβάνεται αμέσως τι θέλεις και το προσφέρει, σαν να κάνει το φυσικότερο πράγμα στον κόσμο. Ακόμα με τα πολύ καλά αγγλικά της, βοηθά να σπάσει από την αρχή ο πάγος και η επικοινωνία προστιθεται στα ατού της. Να συνεχίσω; Νομίζω ότι δε χρειάζεται γιατί ότι και να πω είναι λίγο. Απλά μετά τη Μαρτίνα, άρχισα να αναπολώ και να κλαίω κάποια 200ρια που μου φυγαν σε ορισμένες υπερεκτιμημένες μετριότητες. Την προσθέτω στις 2-3 ακόμα κοπέλες που ευχάριστα θα ξανασυναντούσα. Δεν ξέρω αν διαβάσει αυτά που γράφω, αλλά θέλω να την ευχαριστήσω για το υπέροχο δίωρο που μου πρόσφερε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 27, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
10
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού