Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοί σεξουλιάρηδες η κοπέλα είναι εξαιρετική. Η φώτο την αδικούν. Είναι πιο αδύνατη στη πραγματικότητα. Ας μπούμε στις λεπτομέρειες....Στο γνωστό ξενοδοχείου της Λεωφόρου, χτυπάω τη πόρτα του δωματίου 2 λεπτά πριν το ραντεβού και μου ανοίγει μια γυναικάρα. Ωραίο πρόσωπο (σου βγάζει κάτι σε high class), ωραίο σώμα, υπέροχα πόδια και εκπληκτικό φυσικό στήθος! Φορούσε high heels και ένα νεγκλιζέ....ΟΛΑ τα λεφτά. Αμέσως για ντούς, κουβέντα 10 λεπτά για να σπάσει ο πάγος και βουρ στο ψητό. Πεολειχία με πάθος (σε βαθμό να με πονάει μερικές φορές) χωρίς χέρια και βαθύ! Δεν άντεξα ούτε 5 λεπτά και τα κατάθεσα στο στοματάκι της. 2ο ντούς και συνέχεια με μασάζ μία με τα χέρια της, μία με το υπέροχο στήθος της. Δεν άντεξα και πολύ την έβαλά κάτω ιεραποστολικά, μετά στα τέσσερα και τέλος στο κομοδίνο του δωματίου όπου και κατέθεσα. Η κοπέλα έκανε κυριολεκτικά ότι της ζητούσα. Μου φόρεσε και ένα outfit που της ζήτησα για να με τρελάνει. Το μόνο παράπονο είναι ότι ώρες-ώρες ήταν λίγο ντροπαλή κυρίως στη κουβέντα (αλλά αυτά δε μας πολυενδιαφέρουν). Με λίγα λόγια δε θα κλαίτε τα λεφτά σας. Αν μου επιτρεπόταν ανώτερη βαθμολογία θα έβαζα: Πρόσωπο 8,5 σώμα 10, συμπεριφορά 9, επικοινωνία 7, διάθεση στο sex 9, σχέση αποδ./τιμής 9.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 20, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού