Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν τα πράγματα είναι όπως τα γράφει και ο συνάδελφος συναγωνιστής gonguevar.
Η μόνη επιπλέον παρατήρηση που έχω να κάνω είναι το λίγο , δεν ξέρω αν είναι σωστή η λέξη σπασμένο, πρόσωπο. Επίσης είδα ότι το μαύρισμα της είναι για τα δεδομένα της εποχής είναι μάλλον πολύ.
Οπότε μπορώ άνετα να υποθέσω ότι στο σολάριουμ ή δεν προστατεύει καλά το δέρμα του προσώπου της ή κάποια φορά αποκοιμήθηκε εκεί; Ειλικρινά δέν ξέρω τι να πώ. Πάντως σε γενικές γραμμές και πολύ πρόθυμη είναι και πολύ συμμετοχική και μάλλον το ευχαριστιέται να κάνει SEX και είναι ανοικτή και σε νέες εμπειρίες. Απο άλλες εμπειρίες μου με CG μάλλον κερδίζει επάξια τον τίτλο στις θέσεις μεταξύ 3 - 6 και πλέον είναι και σε καλή τιμή. Γι'αυτό ισχυρίζομαι ότι είναι πολύ καλό VFM γιατί με έκανε να πυροβολήσω άνετα 2 φορές και με λίγο παραπάνω χρόνο ίσως να με κατάφερνε και 3η.

Και ένα μήνυμα για εκείνη στα αγγλικά.
Honey you should really be carefull with your solarium because ultraviolet radiation can really hurt your skin and your health. Your skin color is very nice but your health is the most important thing. Try to cut down the time inside solarium before any permanent damage occurs. Thank you for the hot date and have a nice trip back home.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2010
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
9
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού