Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αρκετή ταλαιπωρία μέχρι να συναντηθούμε,συμπλήρωση ειδικού εντύπου στην ιστοσελίδα της, αυτόματες απαντήσεις με emails...χαρτόσημα, μπουρδελοανάκριση γιά να τη συναντήσεις ΑΛΛΑ η απορία μου γιά να την γνωρίσω.Συνάντηση σε πολυτελές ξενοδοχείο όπως και άλλες Πολωνές που εντυπωσιάζει(αλλά έτσι κι αλλιώς πλερώνεις αρκετά ευρόπουλα).Καλοντυμένη με λαμέ ρούχα (σιγά τη πολυτέλια, αλλά μου θυμίζουν κιτσαριό). Φωνή σπαστική που θέλει να επιβάλλεται(πράγμα που μου τη σπάει...το μόνο που δεν αντέχω είναι να μου επιβάλλονται) και νομίζω πως έτσι κάνει με όλους και εκπλήσσομαι με τα γούστα των άλλων.Μπλά, μπλά μέχρι που της το έκοψα και ψιλοσπάστηκε.Μπανάκι ...και χασμουρόμενη ξεκίνησε να με πιπώνει.Καλή , αλλά όχι και η καλύτερη.Σώμα λίγο δυσανάλογο με τις φωτο (εννοώ ότι περίμενα πιό ψηλή γκόμενα) με καλές καμπύλες και όμορφο δέρμα.Μου βάζει τιμωρία επειδή ήταν η πρώτη συνάντηση ότι θα πήδαγα μόνο από κώλο.Πολύ στενοχώρεια εγώ ...λές και δεν μου αρέσει η πίσω τρύπα.Κτυπιόταν από το πισωκουλουριστό, αλλά γιά να της τη σπάζω τραβιέμαι σαν δική της τιμωρία.ΓΙΑΤΙ όταν πηδάω μου αρέσει να αποφασίζω εγώ το πως θα πηδάω .ΕΓΩ ΠΛΕΡΩΝΩ.Τα περί πολύ προχωρημένων με εκπλήσσουν συναγωνιστές.Μετά κουβέντα και τη τρέλλανα με κάποιες φαντασιώσεις μου που με τρέλλανε να κανονίσω να τη πηδήξω σε ειδικό χώρο που εργάζομαι...Αλλά η δική μου τιμωρία δεν της έχω απαντήσει παρά την απαίτησή της και με μυνήματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2010
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού