Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο ευκολη τηλεφωνικη συνεννοηση με την ιδια, κανονισαμε το ραντεβου σε κεντρικο ξενοδοχειο. Ανοιξε την πορτα του δωματιου μια ομορφη κοπελα με υπεροχα μπλε ματια και πλατυ χαμογελο.Φορουσε εφαρμοστο μαυρο φορεμα και μαυρες ψηλοτακουνες γοβες που αναδεικνυαν τα καλοσχηματισμενα μακρυα της ποδια.Μετα απο μια ευχαριστη και συντομη συζητηση , καθως σαν σωστη επαγγελματιας δεν επεδιωξε να μου φαει χρονο με μπλα μπλα ,με πηρε αγκαλια δινοντας μου τη δυνατοτητα να παρω μια πρωτη γευση απο το πολυ θηλυκο και πολλα υποσχομενο για τη συνεχεια κορμι της. Ζητησα να παω να κανω ενα ντους για να ξεκινησω το κυριως εργο μου.Επιστρεφοντας πανετοιμος ειχε ξαπλωσει στο κρεβατι φορωντας μαυρα εσωρουχα και ιδιου χρωματος ζαρτιερες και καλτσες.Το στηθος σχετικα μικρο ,προς το νουμερο δυο , αλλα στητο με μεγαλες ρογες.Με τραβηξε πανω της και αρχισε να με φιλαει με γλωσσα και να με αγκαλιαζει σφιχτα. Ξερει πως να καυλωσει τον ανδρα και να τον απογειωσει.Μετα αρχισα να γλυφω το μουνακι της αλλα δεν εδειξε να απολαμβανει το δαχτυλο που της εβαζα σιγα σιγα μεσα.και ευγενικα μου ειπε οτι ηρθε η σειρα της να με ικανοποιησει.Ηταν η ωρα της πιπας.Μιας πιπας με εναλασσομενο βαθος και ταχυτητα χωρις πολυ χρηση χεριων.Υστερα με καβαλησε και αρχισαμε το σφυροκοπημα σε διαφορες στασεις ,ομως ειχα τοσο καυλωσει που δεν αντεξα πολυ και τελειωσα εχοντας την απο κατω βλεποντας τα υπεροχα ματια της.Αφου με καθαρισε τοπικα με ξαπλωσε ανασκελα και μου εκανε μασσαζ , οχι τιποτα ιδιαιτερο , αλλα χαλαρπτικο.Καταληγοντας θεωρω οτι ειναι πολυ καλη επαγγελματιας ,τιμαει τα λεφτα που περνει και προσπαθει να ευχαριστησει τον πελατη για να την ξαναεπιλεξει , πραγμα που θα κανω και εγω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού