Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχιζω το σχολιο μου για το πρακτορειο που για πρωτη φορα ειχε αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα ακυρωνοντας το αρχικο ραντεβου την τελευταια στιγμη αν και μου ειχε ηδη δωσει αριθμο δωματιου .Η δικαιολογια ηταν η μεταφορα των κοριτσιων του πρακτορειου σε αλλο ξενοδοχειο,γεγονος που το γραφειο γνωριζε απο την προηγουμενη μερα και μου το ειχε πει αλλη κοπελα του πρακτορειου ,που ειχα συναντησει.Η Carol ειναιενα ομορφο και χαμογελαστο κοριτσι .Τα γυαλια ηλιου της φωτογραφιας στο σαιτ κρυβουν τα υπεροχα γαλανα της ματια.Με υποδεχτηκε με χαμογελο και φοροντας ενα ωραιο κοντο μαυρο φορεμα και ψηλες γοβες που τονιζαν τα ωραια της ποδια.Ειναι αρκετα ψηλη με σφιχτο σωμα , σκληρη επιδερμιδα και ωραιο και στητο φυσικο στηθος προς το νουμερο τρια.Για τα γουστα μου εχει λιγα παραπανισια κιλα που ομως δεν με ενοχλησαν.Μετα απο μια ενδιαφερουσα κουβεντουλα ξεκινησε με χαδια και βαθεια φιλια με γλωσσα.Συνεχισα γλυφοντας της το μουνακι της που μοσχοβολουσε.Εδειχνε να το απολαμβανει και αρχισε να υγραινεται.Ακολουθησε μια ικανοποιητικη πιπα και η συνεχεια ηταν η καλυτερη...Οσο ηρεμη φαινεται τοσο αγρια και επιθετικη εγινε στο σεξ .Πηρε πρωτοβουλια σε αλλαγη θεσεων και στασεων .Ενοιωσα σαν να ειχα διπλα μου το γκομενακι μου .Την θεωρω απο τς καλυτερες εμπειριες μου στο χωρο των city tours.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού