Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αξια με τον τονο να μπαινει οπουδηποτε. Άξια γιατι καθε ευρω που παιρνει το δουλευει και διαχρονικη αξία γιατι μας τιμα πολλα χρονια με την παρουσια της, παντα με θετικα σχολια απο τους συναγωνιστες.
Για την εμφανιση της, εχουν γραψει οι συναγωνιστες πριν απο εμενα και με εχουν καλυψει... θα σταθω λιγο στο στηθος της, το οποιο θα ζηλευαν ακομα και 20χρονες...
Στη "μαχη", πολυ καλη, εμπειρη, δεν βιαζεται, σε αφηνει - μαλλον σου επιβαλλει - να χαλαρωσεις οταν πρεπει, ακομα και σε φασεις που δεν καταλαβαινεις οτι πρεπει να χαλαρωσεις...
Πολυ καλο τσιμπουκι, βαθυ και αργο, θυμιζει Linda Lovelace, απο την αποψη οτι την βρισκει πιο πολυ απ'οτι στο γαμησι!
Το μονο κακο, δεν μου εδωσε κουλουρι! Εχοντας διαβασει τις κριτικες των συναγωνιστων, επαθα σοκ απο την αρνηση της! "Big man" και τετοιες μαλακιες μου ελεγε, φυσικα δεν την πιστεψα. Δεν ξερω τον λογο που αρνηθηκε, πιθανον να ειχε ριξει κανα χεσιμο πριν, αν και γενικα ηταν πολυ καθαρη...
Δεν ξερω αν θα την ξαναπαρω, φοβαμαι μην αρνηθει παλι, αλλα αν μου εγγυηθει το γραφειο, θα την παρω σιγουρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού