Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη μου φορά με CT και μπορώ να πώ ότι αξιζε τα μάλα η εμπειρία.

Η κοπέλα με υποδέχθηκε πολύ ζεστά και μιλήσαμε για κάνα πεντάλεπτο περι ανέμων και υδάτων.

Η επικοινωνία έτσι κι έτσι, λίγο Γερμανικά λιγο Αγγλικά αλλά who cares.

Μετά το πεντάλεπτο και αφού έσπασε ο πάγος πήγα για ντουζάκι και με περίμενε στο κρεββάτι με τα εσώρουχα. Ξάπλωσα δίπλα της και άρχισα να την χαιδεύω παντού και αυτή άρχισε να μου δίνει γλωσσόφιλα. Ενώ έκανε την κίνηση να ξεκινήσει για BJ δεν την άφησα και άρχισα να της χαιδεύω το ξυρισμένο νιμου της. Μετα απο λίγο σαν αλαφιασμένη ξεκινάει μία απίστευτη πίπα που θα την θυμάμαι όλη μου την ζωή. Τελείως Deep Throat και ταυτόχρονα να παίζει και με τα μπαλάκια. Λογικό έιναι οτι πυροβόλησα σχετικά γρήγορα και την πασάλειψα στο σώμα.

Πήγαμε μαζί για ντουζάκι και γυρίσαμε για το τσιγαράκι. Σε λιγότερο από πέντε λεπτά μετά έχει αρχίσει να μου κάνει μασαζάκι και με χαλαρώνει. Παίρνω πάλι την κατάσταση στα χέρια μου και της κάνω εγώ μασάζ σε όλο το σώμα, και καταλήγω στο γνωστό σημείο οπου και την πλακόνω σε χαιδέματα. Μέσα σε πολύ λίγη ώρα άρχισε να τελειώνει και να γεμίζει υγρά. Δεν έχω και την τρομερή εμπειρία στο χώρο αλλά μάγκες δεν έχω ξαναδεί CG να τελειώνει έτσι.

Τελικά η Elektra πήρε την μπάλα και άρχισε να κάνει παχνίδι. Την πήρα σε άπειρες στάσεις λες και ήθελε να μου δείξει όλα όσα μπορεί να κάνει.Στα επόμενα 15΄πρέπει να τέλειωσε 2-3 φορές και κάθε φορά που τέλειωνε την έπιανε μανία να συνεχίσει πιο έντονα.

Κάποια στιγμή τον βγάζω και αρχίζω να την χαιδεύω στο λοκό. Χωρίς καθόλου να δυσανασχετίσει αυτή βάζει δαχτυλάκι και χαιδεύει κλειτορίδα. Μετά από λίγο την γυρνάω και αρχίζω το κολαράκι όπου και τέλειωσα.

Πιστέψτε με προσπάθησα να είμαι πολύ περιληπτικός γιατί αν περιγράψω τι έκανε δεν φτάνουν 2 σελίδες.

Το σίγουρο είναι οτι παίρνει 10΄και συνδυάζει απόλυτα GFE με Kinky καταστάσεις.

Όποιος προλάβει πρέπει να το δοκιμάσει!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 23, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού