Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με martina το βράδυ της κυριακής 17 Ιανουαρίου,από την αρχή μου έκανε πολύ καλή εντύπωση,αρκετά εντυπωσιακά ντυμένη με ζαρτιέρες και αισθησιακά εσώρουχα.Είχε φτιάξει πολύ ωραία ατμόσφαιρα στο δωμάτιο με χαμηλή μουσική και κεριά.Άρχισε τα χαδάκια για να με χαλαρώσει μετά το μπανάκι και τα φιλάκια που βέβαια ενώ έχει χειλάρες δεν ξετρελάθηκα από το τρόπο που φιλούσε.Άρχισα και εγώ να δουλεύω τα χέρια μου πάνω της με δακτυλάκια και τέτοια,το σώμα τησ μέτριο προς καλό γιατί είναι λίγο αγύμναστο και το στήθος δε λέει κάτι ιδιαίτερο.Μετά άρχισε η πίπα όπου με κοιτούσε στα μάτια με τη προσωπάρα της και εκέι με έφτιαξε αρκετά!Ετσι την άρπαξα την έβαλα από κάτω και αρχισε το σφυροκόπημα!Αντέχει μάγκες αρκετά,με έσπρωχνε βαθιά μέσα της και γούσταρε ενώ τα μικρά βογγητά που βγάζει είναι απόλαυση!Eπεσε πολύ κάρφωμα σ αυτή τη στάση,σκεφτείτε ότι κάποια στιγμή κρατιόμουνα από το ξύλο του κρεβατιού και έδινα με όλη μου τη δύναμη και ακολούθούσε το γκομενάκι.Την ώρα που τη σφυροκοπούσα επίσης με έγλειφε συνέχεια στο στήθος και στα χέρια που μου χε πει από την αρχή ότι της αρέσει το σώμα μου καθώς είμαι γυμνασμένος και πιτσιρικάς,ενώ με το χέρι της μου χάιδευε τα @@,σε απογειώνει με τα κόλπα της!Μετά έρχεται από πάνω όπου έδωσε ρέστα χωρίς να κάνω τίποτα εγώ,χοροπηδούσε με όλη της τη δύναμη πατώντας με τις πατούσες της πάνω στο στρώμα του κρεβατιού!Μεγάλη ζημία έπαθα εκεί αφού έκανε σαν λυσασμένη!Την τράβηξα μετά από λίγο γιατί θα τέλειωνα και την έβαλα στα τέσσερα οπου ήταν και η πιο μέτρια στάση της σε σχέση με τις άλλες 2 ίσως λόγο του ότι ήταν λίγο χαλαρος ο κώλος της και μέτριο το στήθος της.Μετά από λίγο τέλειωσα πάνω στο σώμα της και βουρ για μπανάκι.Όταν γύρισα πιάσαμε κουβεντούλα,πολύ επικοινωνιακή κάτι που βέβαια ειναι επικίνδυνο αν ξεχαστείς αλλά εγώ το είχα στο μυαλό μου και μετά από 10 λεπτά με δική μου πρωτοβουλία ξεκίνησε 0 2ος γύρος όπου πάνω κάτω γίνανε τα ίδια πράγματα!
Συνοψίζωντας η κοπέλα έχει προσωπάρα,σώμα απλά καλό,πολύ επικοινωνιακη,πολύ ευγενική και περιποιητική και πολύ καλή συμμετοχή στο sex κάτι που κατά την άποψή μου έναι το δυνατό της σημείο όπου αντέχει στο σκληρό παιχνίδι με ωραίες αισθησιακές κραυγές!Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα χωρίς βέβαια να λέω ότι είναι τέλεια και του 10 όπως κάνανε κάποιοι προηγούμενοι των οποίων βέβαια η άποψη είναι σεβαστή καθώς ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια.
Ελπίζω να βοήθησα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού