Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχουν γραφτεί πολλά για την κοπελλιά και αφού οι υποχρεώσεις μου με έφεραν στην Θεσσαλονικη και η Εμιλίτσα ηταν εδώ είπα να κλείσω ένα δίωρο για να την γνωρίσω απο πρώτο χέρι.Συνενόηση εύκολη και ραντεβού σε ξενοδοχείο στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης,κάπως ασυνήθιστο για CT.Στήν ώρα μου κτυπώ και μου ανοίγει χαμογελαστή φορώντας εσσώρουχα και ένα διαφανές απο πάνω.Πρώτη εντύπωση τα σαρκώδη χείλη της που έχουν δεχτεί επέμβαση.Το σώμα της ειναι πολύ καλό αν και δεν θα την έλεγα αδύνατη αλλα ούτε και χοντρή.Πάντως σαν σώμα έχω δεί και αν όχι καλύτερες τουλάχιστον ισάξιες κοπελιές.Η υψηλή τιμή της δεν οφείλεται στο κορμί φωτιά αλλα στις υπηρεσίες της.Χωρίς πολλές λεπτομέρειες,αφού λίγο πολύ τα έχουν πεί προλαλήσαντες,η κοπέλλα το απολαμβάνει,οτι και να κάνει και φτιάχνεται να βλέπει στο καθρέπτη αυτά που διαδραματίζονται στον στίβο μάχης.Φοβερή συμμετοχή,αλλα από οργασμό πιστεύω ειναι δύσκολα να την φέρει κανείς.Ισως σε ένα long date να ειναι εφικτό.Αντιλαμβάνεται αμέσως τι ζητας και προσαρμόζεται.Θέλεις οπως εγώ GFE φιλάκια χαδάκια?Κανένα πρόβλημα.Γλυκειά σαν μέλι με υπέροχα φιλιά.Θέλεις άγριο?Το έχει και το κατέχει.Απ' οτι μου είπε όμως γουστάρει ώριμους άντρες και όχι νεαρούς εραστές του sex.Ειναι τσουχτερή στις τιμές και ειναι απόφαση του καθένος αν θέλει να δαπανήσει τα χρήματα του έτσι ή αλλιώς.Τα αξίζει πάντως κατα την γνώμη μου.Αν μπορέσω θα κάνω ένα longdate μαζί της.Πιστεύω οτι εκεί βγάζει όλη την αξία της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 16, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.016
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού