Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τη φρίκη που έφαγα με την Andy πριν από λίγες μέρες είπα να κάνω μια δοκιμή μήπως κλείσει η χρονιά με καλές εντυπώσεις.Τη Diana την είχα σταμπάρει από το προηγούμενο τουρ και με έκανε σε πολύ καλοστεκούμενο μιλφ.Οπότε στέλνω μηνυματάκι και το κανονίζω άμεσα για Κυριακή απόγευμα.
Αφού πέρασα με επιτυχία (σχεδόν απαρατήρητος) από τον έλεγχο στις σκάλες χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει μια ωραία φιγούρα με πλούσιο στήθος το οποίο αργότερα προς απογοήτευσή μου ότι δεν ήταν φυσικό,αλλά με πολύ γερασμένο πρόσωπο.Η πρώτη μου εμπειρία ήταν το ίδιο απογοητευτική,οπότε αυτή τη φορά δεν πτοήθηκα.Από κουβέντα δεν ανταλλάξαμε και πολλά και μπήκα για μπανάκι.Βγαίνοντας με περίμενε όρθια,με πλησίασε και με άρχισε στα φιλιά και στα γλυψίματα στο λαιμό στα όρθια.Πέφτουμε στο κρεβάτι και με αρχίζει σε ένα γλύψιμο χωρίς τέλος.Δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το εξαιρετικό, αλλά πάλευε με χέρια,τα οποία περιόρισε όταν της έδωσα να καταλάβει ότι δεν τα θέλω, και γλώσσα να με ικανοποιήσει.Αφού την περιποιήθηκα κι εγώ λιγάκι χαλάρωσα κι αφέθηκα να τελειώσω στο στόμα της.Πράγματι όπως είχα διαβάσει,συνέχισε για λίγο ακόμα το γλύψιμο και μόνο όταν έκανα κίνηση να σηκωθώ έφυγε για το μπάνιο να τα φτύσει.
Μπανάκι πάλι εγώ κι μετά ακολουθεί και εκείνη ένα στα γρήγορα και με το που επιστρέφει,όπως την περίμενα ξαπλωμένος στο κρεβάτι,πλησιάζει και συνεχίζει από εκεί που είχε σταματήσει.Ήταν λες και έδινε μάχη με το χρόνο για να προλάβει να με φέρει σε κατάσταση για 2η κατάθεση,η οποία και ήρθε στα τέσσερα με θέα το μικρό και απαλό κωλαράκι της.
Σε γενικές γραμμές από ομορφιά και υπηρεσίες δεν τρελάθηκα, αλλά με εντυπωσίασε η προσπάθειά της να με κάνει "ευτυχισμένο", γι' αυτό και στον τομέα αυτό πήρε το μέγιστο (το αντιπροσωπευτικότερο θα ήταν 8,5).Τη ν επικοινωνία δεν είχαμε χρόνο να την εξασκήσουμε,αλλά δε με ενδιέφερε κιόλας,αλλά παρόλα αυτά τα χρήματα τα θεωρώ πολλά για το όλο πακέτο, αν και σαν να έκαναν κάποια καλύτερη τιμή,λόγω αναδουλειάς από ότι μου έδωσε να καταλάβω,ή τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε,όταν μου λένε από το πρακτορείο για 300 στα 90 λεπτά και χρεώνει 250 την ώρα και 400 το δίωρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2009
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
236
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού