Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με μεγαλη καθυστερηση γραφω αν και περασαν αρκετοι μηνες,την πηρα πρωτη φορα στις 1/03/09 και εν συνεχεια αλλες 3 φορες παντα 2ωρο στα 300 ευρω και παντα με πρωκτικο,το κλεισιμο μαζι της με sms πολυ ευκολο αν και την πρωτη φορα που ηθελα να την κλεισω μεσα στον φεβρουαριο με εστησε(ακυρωσε εμενα και επεσε στην παγιδα σε πραγματικο αστυνομικο οπου την περασε χειροπεδες)αυτα μου τα ειπε οταν συναντηθηκαμε στο ημιχρονο,
Συναντηση με την κοπελα ακριβως στην ωρα της μπαινουμε μαζι για μπανιο οπου και μετα απο λιγο αρχισα το χαμουρεμα και αμεσως στο κρεβατι οπου ξεκινησε μια ασταματητη πιπα με εναλαγες την μια βαθια και την αλλη μονο το πουτσοκεφαλο και παντα κοιταγμα στα ματια με τις υπεροχες πρασινες ματαρες της και παντα με το χαμογελο ,την τραβηξα και εγω πανω μου σε θεση 69 οπου την τρελανα με την γλωσσα μου οσπου δεν αντεχε και σταματουσε την πιπα για να μην μου τον δαγκωση,μετα σφυροκοπημα με πολλες αλαγες στις στασεις και σε καθε αλαγη ξαναεκανε πιπα μετα πρωκτικο οπου την ζορισα πολυ και δακρυζε απο το ζορι και καταθεση στο σωμα,μετα μπανιο και ενα τσιγαρο και ξανα για το δευτερο ημιχρονο,σε ολες της συναντησεις καμια φορα δεν ηταν βιαστικη παντα εμεινε περισσοτερη ωρα εφτασε μια φορα να καθηση παραπανω ολοκληρη ωρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
giorgos58
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
4
Πόντοι:
166
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού