Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντησή μου με την ΥΠΕΡΟΧΗ αυτή κοπέλα έγινε μερικές μέρες πριν, καθυστέρησα όμως να γράψω κριτική λόγω εργασίας.
Καθισμένος στην πολυθρόνα του γραφείου μου, αναπολώ τις φανταστικές στιγμές που μου χάρισε αυτή η πολύ σικ γυναίκα...
Η συννενόηση με το πρακτορείο άριστη, μέσω μέιλ και μετά με 2 επιβεβαιωτικά sms.
Στην αρχή σκέφτηκα να κλείσω διωράκι, αλλά μετά το μετάνοιωσα, καθώς είπα μέσα μου ότι αν κάτι πάει στραβά, θα πάω στη Βαλεντίνα στη Βούρβαχη και θα ξεκαβλώσω πάραυτα...

Τι να πω γι αυτό το κορίτσι, όταν το αντίκρυσα; Σίγουρα δεν μοιάζει με πουτάνα!!!
Εκπληκτικό σέξυ φόρεμα, ψηλοτάκουνες σικ γόβες, ατέλειωτα πόδια, κάλτσες και ζαρτιέρες και αρωματισμένη παντού!!
Πολύ ζεστή και ευγενέστατη, πράγμα που δύσκολα συναντάς, ούτε καν μέτρησε τα λεφτά που άφησα
στο κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι.
Με ρώτησε αν ήθελα να κάνω ντουζάκι να φρεσκαριστώ, μπήκα στο μπάνιο, καθαρές πετσέτες παντού και μπόλικες! ΜΕ ρώτησε αν ήθελα να με συνοδέψει(!) στο μπάνιο, κι ευγενικά κι εγώ της απάντησα όχι, γιατί θα έπρεπε να βγάλει τα ρούχα και να μου χαλάσει το ωραίο θέαμα...

Επανήλθα ύστερα από λίγο και άρχισα να της ξεκουμπώνω το φόρεμα αγκαλιάζοντάς την και φιλώντας την στο λαιμό. Ανταποκρίθηκε στα τρυφερά μου χάδια και φιλιά και με φίλησε κι εκείνη στο στόμα. Γλώσσα εξερευνητική και βελούδινη, καταπληκτικό γλωσσόφιλο αρκετή ώρα. Τα χέρια της καμία επαφή με τον μικρό 'Πουτσοκλή', μόνο με χάιδευαν στους γλουτούς και τη μέση, πράγμα που με καύλωσε απίστευτα καθώς το μεταξένιο εσώρουχό της τριβόταν πάνω μου...
Μετά με έσπρωξε απαλά στο κρεβάτι και παίρνοντας πρωτοβουλία άρχισε να με φιλά στο λαιμό, στο στήθος και στο στόμα εναλλάξ.
Κατέβηκε καραμελώνοντας όλο το σώμα μου και μουρμουρίζοντας κάτι στα Ουγγαρέζικα με πάθος, και μετά όρμησε σαν το γλάρο πάνω στο πουλί μου και το εξαφάνισε μέσα στο γλυκό της στόμα, με ένα deep throat! Πίπα βαθιά, όσο πρέπει για τα δικά μου γούστα σκληρή και υγρή χωρίς χέρια και καθόλου δόντι, με καυλιάρικο κοίταγμα στα μάτια
τόσο που ήμουν έτοιμος να χύσω στο τρίλεπτο!!
Ήταν τόσος ο ερωτισμός της στιγμής, που κόντεψα να χάσω τον έλεγχο... Για να σταματήσει αυτό το γλυκό μαρτύριο, τη γύρισα σε στάση 69, με θέα τα απίθανα οπίσθια και τις στενές τρυπούλες της. Το μουνάκι της μοσχομύριζε κι ύστερα από λίγο αισθάνθηκα να τρέχουν υγρά από τον κόλπο της. Σταμάτησε για λίγο, σηκώθηκε και γύρισε ανάσκελα, και επαναλάβαμε το 69, αλλά τώρα ήμουν εγώ από πάνω!!
Έγλειφα ότι έβρισκα: μουνί, μπούτια, γάμπες, ενώ εκείνη είχε κάνει τον πούτσο μου γλειφιτζούρι...
Συνεχίσαμε με στήσιμο στα 4 (υπέροχη θέα!), κόντρα παξιμάδι με τα πόδια της στους ώμους μου, πλαγιαστό πισωκολλητό, ιεραποστολικό και τελείωμα πρώτου γύρου στα υπέροχα βυζιά της...
Μπανάκι μαζί με το κορίτσι και μετά ερωτικό μασάζ στην πλάτη, στο στήθος και σε δέκα λεπτά είχα ξαναγίνει τούρμπο. Καπότα με το στόμα, πίπα για λίγη ώρα κι αμέσως μετά ανέβηκε από πάνω μου, όπου χτυπιόταν σαν τον αναβάτη του ροντέο!! Στάσεις, ότι μπορεί να φανταστεί κανείς, αμέτρητες πρωτοβουλίες για να περάσω καλά... Τέλειωσα στο στόμα της (τα φτύνει) ύστερα από αρκετή ώρα εξαντλητικού σεξ, με μια φανταστική πίπα.
Θα έβαζα σε όλα 10, εκτός της εμφάνισης που θα της έδινα 9, αλλά δεν μου το επιτρέπει ακόμα το σύστημα.

Πέρασα καταπληκτικά, ελπίζω το κορίτσι να ξανάρθει γρήγορα.
Και να σκεφτεί κανείς, ότι όταν κοίταζα το βιογραφικό της στο Ζουζάνα, την είχα απορρίψει επειδή στη φωτογραφία φοράει αυτά τα απαίσια γυαλιά ηλίου, που δεν της πάνε καθόλου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού