Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θα μπορούσα χαλαρά να πω πως είναι μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου στα ct.
Άνοιξε την πόρτα ένας ξανθός άγγελος κι αμέσως κατάλαβα ότι θα περάσω πολύ ευχάριστα.Πρόσωπο σαν τις φωτογραφίες κλασσικό elegant σλαβικό με απίστευτες μπλε ματάρες.Μερικά κιλάκια παραπάνω αλλά στα σωστά σημεία.Φορούσε εκλεπτυσμένα ψιλοτάκουνα που ταίριαζαν με το ασορτί μπλε φόρεμα και την μεγάλη αγκράφα στο μπούστο.Δερμα βελούδινο και λευκό.
Συζητήσαμε αρκετή ώρα περνώντας πολύ ευχάριστα και με ωραίες ατάκες.Θα την έχω στα υπόψιν για longer dates.Στα συν δεν είναι κανένα έκφυλο πουτανάκι που όταν την κυκλοφορήσεις όλοι σε κοιτούν και λένε "της τα σκάει" Άνετα μπορεί να σε συνοδεύσει και να συμμετέχει και να περνάς ευχάριστα.
Η Carol είναι Ο ορισμός του GFE.Τα γλωσσόφιλα και τα ρουφηχτά φιλιά ήταν το κάτι άλλο.Το DATY απίστευτο και υγράνθηκε τρελά εύκολα κατευθύνοντας με τα χέρια της το κεφάλι μου.Βογκητά αληθινά ξεαληθινά δεν με ενδιέφεραν ήταν όσο έπρεπε.Στο sex έπαιρνε πολλές πρωτοβουλίες γιατί δεν περιμένεις μια gfe κοπέλα να κοπανιέται τόσο πολύ και η συμμετοχή της να φτάνει στο ζενίθ.Η θεά του τατουάζ στα 4 απίστευτη.Στοματικό αρκετά καλό αλλά όχι και ρουμανικό.Εναλλαγή πολλών στάσεων.Είχα κλείσει 2ωρο αλλά σίγουρα θα ξανακλείσω μέχρι να φύγει.Κάθε φορά που θα έρχεται ασφαλώς θα μου χαρίζω μερικές ώρες μαζί της.
Σημειωτέον πως της αρέσει η Ελλάδα κι έρχεται συχνά για τουρισμό στην Ελλάδα με τη φίλη της!
Συνεννόηση με πρακτορείο πανεύκολη με 1 sms.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 30, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού