Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτα απ'όλα να διευκρινίσουμε ότι πλέον ο Ζ τη φέρνει όχι ως Εlena αλλά ως Angelika Black, με το όνομα δηλαδή που έχει γίνει γνωστή και ως πορν-σταρ. Καλό θα ήταν να άλλαζε αντίστοιχα και το όνομα εδώ.
Βλέπω ότι ο τελευταίος που της είχα κάνει κριτική ήμουν πάλι εγώ... Την τελευταία φορά που είχε έρθει δεν την είχα συναντήσει. Όπως γράφω και στην προηγούμενη κριτική μου, παλιότερα την είχα συναντήσει 2 φορές, την πρώτη είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος και τη δεύτερη είχα απογοητευτεί. Της άφησα χρόνο για...συμμόρφωση και περισυλλογή και σήμερα είπα να πάω ξανά.

Θες να την προβλημάτισαν οι κακές κριτικές και η μειωμένη προσέλευση;
Θες να θυμόταν ότι ειδικά εγώ της είχα γράψει κακή κριτική;
Θες απλώς να ήταν στα κάτω της την περασμένη φορά;
Θες να ήταν συμπτωματική η σημερινή καλή της παρουσία και την επόμενη φορά να με απογοητεύσει πάλι;

Δεν ξέρω... Αλλά εγώ που την έθαψα την τελευταία φορά, εγώ οφείλω να πω σήμερα ότι έφυγα από το γνωστό ξενοδοχείο και δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου! Ήταν καλύτερη και από την πρώτη φορά, είχε κόψει το υφάκι και τη διάθεση να σε ξεπετάξει, έδειχνε να συμμετέχει πολύ περισσότερο, ανταποκρινόταν στα πάντα, γενικά ήταν SUPER! Η όλη φάση ήταν πολύ καλό GFE (πολύ γλυκό μωρό) με...πινελιές PSE (από τα τρομερά κοιτάγματα στα μάτια την ώρα της πίπας, ως κάποια πολύ καλά στησίματα που έκανε σήμερα) και πραγματικά ήταν πάρα πολύ καλή.

Τι να πω με αυτό το κορίτσι. Της έδωσα κι άλλη ευκαιρία επειδή για τα γούστα μου είναι πραγματικά πολύ όμορφη και ως τώρα το σκορ μας ήταν 1-1. Σήμερα έγινε το 2-1, ελπίζω σύντομα να βάλουμε και 3ο γκολ και να πάρουμε την πρόκριση!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού