Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπόν, θα δώσω και εγώ πολυ κακή κριτική στο πουτανάκι αυτό για ένα ραντεβού που δεν έγινε ποτέ. Και εξηγούμαι: στέλνω e-mail πριν απο 4 μέρες για ραντεβού απόψε που όμως δεν απάντησε ποτέ. Επείδη έβλεπα οτι δεν θα απαντήσει δοκιμάζω μύνημα στο ελληνικό καρτοκινητό της. Πράγματι πριν απο 2 μέρες απαντά οτι είναι εντάξει για 2 ώρο incall στο ξενοδοχείο της στο κέντρο. Όχι στα κλασσικά αλλά σε άλλο πολύ καλό. Συμφωνώ τις ώρες που ήθελε εκέινη για σήμερα το απόγευμα και μισή ώρα πριν το ραντεβού μου στέλνει μύνημα οτι δεν τάχα δεν μπορεί γιατί της έτυχε κάτι και μπορέι μόνο για μία ωρα αρκετά αργότερα σήμερα ή αυριο βράδυ. Εγώ όμως δεν μπορούσα άλλη στιγμή και έτσι το ακύρωσα. Και ρωτάω: η καριόλα δεν μπορούσε να με ενημερώσει αρκετά νωρίτερα, να μην φύγω απο το γραφείο μέσα στη κίνηση και ταλαιπωρηθώ. Δεν φτάνει που ζηταέι πολλά μας περνάει και για μαλάκες. Η Morgan για παράδειγμα που είναι στο διπλανό ξενοδοχείο γιατί δεν κάνει τέτοια κόλπα και είναι σωστή ? Εννοείται οτι ξέχεσα τη Λολίτα και γράφω κακή κριτική εδώ που θα την πονέσει σίγουρα.
Ελπίζω να μην την πατήσουν και άλλοι μαζί της. Δεν με νοιάζει πως μοιαζεί αν ειναι θεά ή οχι, με νοιάζει οτι προσπαθεί να κοροίδεψει και να βγεί και απο πάνω. ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ... Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 12, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού