Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παρά τις οχι και τόσο καλές κριτικές και εμπειρίες των αγαπητών συναδέλφων, έστειλα mail στην φίλη μας με εκτενεις οδηγίες πως να έρθει σπίτι να περάσουμε μία ευχάριστη ώρα. Ξαναέστειλα mail το πρωι για επιβεβαιωση. Όλα φαινοντουσαν καλά και ανυπομονούσα για τη βραδυνή συνάντηση.

10' αφού έπρεπε να έχει έρθει μου στέλνει SMS (ευγενική ομολογώ) με το παραμύθι ότι έψαχνε ταξί για 30' αλλά δεν βρήκε. Μου είπε να την επισκευθώ και της απάντησα ότι θα πάω να την πάρω από το ξενοδοχείο με το αυτοκινητο. Συνέχισε τις βλαμμένες δικαιολογίες... Βαρέθηκα. Βαρέθηκα αγαπητοί συνάδελφοι τις χαζογκόμενες που παίζουν με το χρόνο και τα χρήματά μας. Έπιασα τον ευατό μου να εύχομαι να μην είχε πέσει το τοίχος του Βερολίνου, και Σιδηρούν Παραπέτασμα να κρατούσε κατι τέτοια κοριτσάκια σπιτι τους και να πηδιούνται με σοβιετικούς φαντάρους για δυο πατάτες και ένα πλαστό αυτόγραφο του Σταλιν. Μηδεν στην κοπελίτσα. Μηδέν στα μπάζα. Μηδέν σε όσους δεν σεύονται το χρόνο μας, το χρήμα μας και τη νοημοσύνη μας. Ζητώ μποϋκοτάζ, εμπαργκο συνάδελφοι! Συνεργασία μόνο με τη Mila.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 10, 2009
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού