Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγο μπέρδεμα με την ιστοσελίδα του πρακτορείου (έλεγε ότι είναι Βουδαπέστη αλλά πιο κάτω ότι κάνει τουρ ΑΘήνα...) Τεσπα, στέλνω μήνυμα για ραντεβού 1 ωρίτσα. Απάντηση άμεση, κατατοπιστική και ευγενική. Φτάνω στο γνωστό κεντρικό ξενοδοχείο (άνετο πάρκιγκ), ανεβαίνω, μου ανοίγει με νεγκλιζέ κόκκινο, οι βυζάρες (4+, όχι όρθιες αλλά σφιχτές, είναι και γύρω στα 35, φυσικό είναι μια που δεν υπάρχει σιλικόνη!) να πάλλονται κάτω από το μπέιμπι ντολ, λέω εδώ είμαστε. Γλωσσόφιλο βαθύ (σημειώνω ότι δεν το συνηθίζω με τις τουρίστριες...) ευγενική και χαμογελαστή πάντα. Σώμα όμορφο, λεπτό, το πρόσωπο λίγο σπασμένο αλλά το σύνολο πολύ καλό. Έξοδος από το μπάνιο και όρθια αρχίζει τα φιλιά, την υγρή και πολύ βαθιά πίπα για κανένα 10λεπτο. Θέλω κι εγώ να γλείψω, πεφτουμε στο κρεβάτι, γυρνά στο πλαγιαστό 69, και ενώ έγλειφα το μυρωδάτο, όμορφο μουνα΄κι της, τελειώνω στο στόμα της με άνεση: τα κατάπιε όλα και συνέχισε να με χαιδεύει, δεν πετάχτηκε πάνω σαν την τρελλή να τρέξει να τα φτύσει. Μετά από 2-3 λεπτά, γύρισα ανάσκελα να χαλαρώσω και τότε σηκώθηκε διακριτικά να πάει μπάνιο: αυτό εμένα μου δείχνει "κυρία επαγγελματία" όχι ξέκωλο που κάνει αρπαχτή γιατί έχει ένα σφιχτό κορμάκι!
2ος γύρος, μασαζάκι πολύ καλό (για χαλάρωση μετά τη δουλειά) που τελειώνει με γλύψιμο μπαλάκι και τρυπίδα μπρούμυτα που με απογειώνει: γίνομαι τούρμπο, στήνεται στα 4 και με θέα στο ελάχιστο κωλαράκι της (για την ηλικία της αλλά και σε απόλυτες τιμές) τη σφυροκοπώ μέχρι να αφήσω 2η δόση κρέμας. Γαμήσι με τα όλα του συναγωνιστές !!
Τίμια κοπέλα, τα βγάζει τα λεφτά της και τιμά τον πελάτη: Έτσι πρέπει να είναι όλες !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 27, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού