Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατά την πρώτη επίσκεψη της Emily στην Θεσσαλονίκη, συναντηθήκαμε τουλάχιστον τις πέντε μέρες από τις επτά που ήταν εδώ απ' ότι θυμάμαι. Πότε για καφέ, πότε για φαϊ, πότε για shopping και φυσικά κάποιες φορές για το εκπληκτικό σεξ που προσφέρει αυτή η κοπέλα. Σε ένα από αυτά τα meetings λοιπόν συναντηθήκαμε στις 22.00 στο ξενοδοχείο της. Ο αγώνας ξεκίνησε στο μπάνιο υπό το φως μόνο μερικών κεριών, με την μπανιέρα γεματη ζεστό νερό και αιθέρια έλαια και φυσικά με το παγωμένο κρασάκι μας και τα συνοδευτικά του. Αφού εξαντλήσαμε τα 3χ (χαλάρωμα, χάιδεμα και χαμούρεμα) και αρκετό κρασί στην μπανιέρα, η πραγματική μάχη έγινε στο κρεββάτι. Ξεκίνημα με άψογη πίπα με συνεχή deepthroat, 69 με δάκτυλα παντού και μετά baby oil στο στήθος για ισπανικό και στα ποδια για footjob που
πραγματικά είναι από τις λίγες που το έχουν το άθλημα. Ύστερα προφυλακτικό και brutal sex σε διάφορες στάσεις με προτίμηση στις πισωκολλητές για σκληρό σφυροκόπημα. Η κατάθεση έγινε με cum in mouth, αν και αντέδρασε με δύο δαγκωματιές στους μηρούς μου επειδή την πίεσα να πάρει το σπέρμα μου στο στόμα της. Πραγματικά κάθε μου συνάντηση με την Emily μου αφήνει σημάδια (Ευτυχώς που δεν είμαι παντρεμένος). Τον αύγουστο είχα δύο μελανιές στον κορμό του πέους και νυχιές στην πλάτη, τον σεπτέμβριο δύο σημάδια από δαγκωματιές στους μηρούς και την επόμενη φορά βλέπουμε... Μετά το σεξ ξαπλωσαμε να χαραρώσουμε στο κρεββάτι και η Emily αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου. Λυπόμουν να την ξυπνήσω αλλά το έκανα κατά τις 01.30 γιατί αν δεν το έκανα, θα κοιμόταν σίγουρα μέχρι το πρωί και το χειρότερο είναι ότι μπορεί και να ζητούσε πληρωμή για overnight meeting Χαμόγελο Φυσικά και θα την ξανασυναντήσω στο μέλλον και η βαθμολογία της, αν και η μέγιστη που μπορούσα να βάλω, είναι μικρή για την Emily.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 19, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού