Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ, κριτικές παλαιότερων συναντήσεων.

Με την Ivonne έχω συναντηθεί τρεις φορές με αρκετές καλές και κάποιες μέτριες στιγμές. Πραγματικά πολύ petit κοπελίτσα, με πανέμορφα μάτια (ειδικά στο φως της μέρας) και απίστευτη αίσθηση του χιούμορ. Οι ερασιτεχνικές φωτογραφίες που έχει στη σουηδική αρμονία πραγματικά την αδικούν, μιας και είναι πολύ πιο κοντά στις επαγγελματικές τις παρά σ' αυτές. Στις υπηρεσίες τις είναι καλή, με καλή πίπα αν και με χέρια (τα οποία όμως τραβάει μετά από παρότρυνση), και σεξ σε όσες στασεις μπορείς να φανταστείς μιας και μανουβράρεται πολύ εύκολα λόγω μικρού όγκου. Αυτό που με χάλασε στην τελευταία μας συνάντηση είναι ότι άρχισε και αυτή τα μη και μη, όπως μη μου φιλάς τα αυτιά, μη μου βάζεις δάκτυλα, μη μου δαγκώνεις την κλειτορίδα (την οποία φυσικά και δεν δαγκώνω ποτέ, απλά καμιά φορά ρουφάω λίγο παραπάνω). Πιθανόν βέβαια να μην είχε καλή διάθεση σ'αυτό το meeting, αλλά εμένα όπως και να 'χει με χάλασε. Κάτι περίεργο που συνάντησα στην Ivonne και δεν έχω ξανασυναντήσει σε καμία άλλη, είναι μία όξινη γεύση που έχει το αιδοίο της, ενώ όλες οι υπόλοιπες έχουν ουδέτερη γεύση. Και στις τρεις συναντήσεις μας είχε αυτήν την διαφορετική γεύση που σίγουρα δεν οφείλεται στην καθαριότητά της, γιατί πάντα ήταν πεντακάθαρη. Ίσως την ξανασυναντήσω κάποια στιγμή. Η συνεννόηση με την Mila όπως πάντα άψογη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού