Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φίλοι καλημέρα,
Η κριτικλη που πρσθέτω σήμερα αφορά μια συνάντηση που είχα με την Greta στις 17 Ιουνίου 2009
Είχα βάλει κριτική σε άλλο site και είχα ξεχάσει να την βάλω εδώ, οπότε ευκαιρίας δοθείσης, την βάζω σήμερα (η κοπέλλα είναι ανενεργή αυτή τη στιγμή από το best europe models)

H Greta είναι μια πολύ όμορφη και ελκυστική γυναίκα.

Από τη στιγμή που άνοιξε την πόρτα ένιωσα πολύ ωραία, και είχα μπροστά μου μια πολύ όμορφη γυναίκα. Από την πρώτη στιγμή ένιωσα πολύ άνετα αφού με υποδέχτηκε πολύ ωραία και είχε ένα πολύ ωραίο χαμόγελο στο πρόσωπό της.

H Greta μοιάζει με τιςφωτογραφίες, με ένα πολύ όμορφο πρόσωπο, όμορφα μάτια πολύ ελκυστικό σώμα με καμπύλες στα σωστά μέρη του σώματος. Το δε στήθος της είναι φανταστικό.

Κατά τη διαδικασία των προκαταρτικών σεξουαλικών "παιχνιδιών" αλλά και και στο σεξ ήταν αρκετά δραστήρια και προσπαθεί καλύτερο δυνατό για να ικανοποιήσει τον πελάτη της. Φαίνεται να απολαβάνει το σεξ, της αρέσει να αγγίξει τον εαυτό της και ήταν αρκετά θορυβώδης κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής πράξης.
Είναι πιο GFE αλλά δεν θα πει όχι σε τίποτα στον παρτεναίρ της (εκτός από πρωκτικό)

Σε γενικές γραμμές είχα 2 πολύ ευχάριστες ώρες με μια ενδιαφέρουσα και ελκυστική γυναίκα. Αν αυτή έρθει ποτέ στην Αθήνα ίσως την ξανασυναντούσα Και λέω "ίσως" γιατ'ι κατά τη γνώμη μου της έλειπε αυτό το κάτι που μου αρέσει στις γυναίκες, λίγο περισσότερη τσαχπινιά και ζωντάνια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
gismo1972
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.418
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού