Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 30 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνμπουρδελιαριδες καλησπερα...λοιπον ενημερωση για τη γκομενα...δοχειο για ξενους καλο, συνηθισμενο αλλα ευτυχως οχι μεταξουργειο οπως πανε πολλες κ μου θελουν κ 300ρες...για μενα μετραει πολυ παντα η εμφανιση..η τυπισα δεν παιζεται..πιο ωραια απο φωτος..οχι φυσικη ομορφια τυπου στελλα απο sexcorts, αλλά προστυχοφατσα..σαν να εχει βγει απο τσοντα...σωμα ..πιο ψιλη αποτι φαινεται στις φωτος οπου φαινεται κοντουλα..μια χαρα υψος εχει ο μουνος...αβυζο..αλλα με τον πιο τελειο κολο που εχω δει..δενει με την καυλοφατσα της..οταν παιρνει πιπα περνει κατι εκφρασεις...απιστευτα πορνοτικο στυλ...Χαμόγελοειναι καυλακι και το ξερει και το εκμεταλευεται...
το χρειαζομουνα μια φορα αυτο παιδια..ενιωσα οτι εκανα σεξ αλλα τσοντα...μετα απο συζιγικες στημενες ερωτικες υποθεσεις, ηταν η απολυτη αντιθεση..
στο διαλειμα δεν εβαλε ρουχα..πηγε να μου πιασει συζητηση..ειχε πολυ ορεξη..ομως της ζητησα αγκαλιτσα κρεβατακι και οχι τσιγαρακι κομοδινο..ε, στην αγκαλιτσα με την ωρα ξανακαυλωσα, οποτε..επιασε παλι δουλεια...τι καυλιαρικο υφος στην πιπα...δεν θα το ξεχασω ποτε..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 19, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
8
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού