Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Thirsty for pusy juice…
Ηταν από καιρο στο μυαλο μου καποια στιγμη να μπω και εγω στα σαλόνια των c.t.
Στην πολη μας βεβαια τα πράγματα είναι φτωχα οσον αφορα τις επιλογές και ακομα ποιο φτωχα οσον αφορα κριτικές απο μελη που εχουν δοκιμάσει…
Ετσι θέλοντας να κανω το πρωτο μου βημα εκ του ασφαλους επέλεξα την μόνη κοπελα που εχει κριτικές και μαλιστα θετικές και φυσικα βρίσκεται αυτό τον καιρο στην πολη μας.
Η Kim λοιπον που επισκέπτεται συχνα την χωρα μας και ιδιαίτερα την Θεσσαλονίκη είναι καλη περίπτωση για ξεκινημα και για καποιον που σε πρώτη φάση δεν εχει τρελές απαιτήσεις…
Η εμφάνιση της δεν είναι τοσο εντυπωσιακή όπως άλλες του σιναφιού της πως τις βλέπεις στις φωτο και σου τρέχουν τα σαλια..
Εχει γλυκο προσωπάκι ποιο ομορφο από αυτό των φωτογραφιών και σωμα με ατέλειες στη περιοχή του πισινού.
Το στηθος της μικρο και με ετοιμοπαράδοτη ρωγα ενώ η μεσούλα της θα ηθελα να είναι πιο δακτυλίδι..
Με υποδέχτηκε με ένα κοντό φορεματάκι και βλέποντας τα λεπτα της ποδια σκεφτικά πως θα δω κωλαρακι και μεσούλα σε σχήμα αχλάδι , αλλα δεν ηταν ετσι ακριβώς.
Το βλέμμα της είναι αρκετα ναζιάρικο και χαμογελάει πονηρά ειδικα στην πιπα που μεν δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο αλλα αρκεί για προκαταρκτικό παιχνιδι.
Πιστεύω πως αν σε συμπαθήσει θα σου βγάλει ευκολα το gfe που ετσι και αλλιως το εχει, πραγμα θετικο για αυτους που το προτιμούν..
Σε αυτους που θελουν extreme καταστάσεις και δεν είναι του gfe μάλλον δεν θα τους ικανοποιήσει.

Ακολουθώντας την συμβουλή του παρακατω συναγωνιστή επεσα και εγω με τα μουτρα πάνω στο μουνακι της και αυτή άλλο που δεν ηθελε ένα καλο γλείψιμο…
Μαλιστα βλέποντας την έκφραση του προσώπου της και τα σπασίματα της λεκανης της καθ΄ολη την διαρκεια του γλειψίματος με έκανε να επιμένω ώσπου τελειωσε στο στομα μου σφίγγοντας τα μπουτια της γυρω από το κεφαλι μου λες και ηθελε να με πνίξει…
Ε αυτό ηταν…
Οποιος παγος μπορει να υπηρχε ειχε διαλυθεί και ετσι ακομα και κάποιες δικες μου αβεβαιότητες για το ποιόν της εξαφανίστηκαν…
Με ευχαρίστησε με το ιδιο τροπο ώσπου τελειωσα σχεδον στο στόμα της και λεω σχεδον γιατι την πρωτη φορα ( ε ειχα και καιρο) της έριξα καμποσα και πολλα από αυτά τα λούστηκα επανω μου…
Ντουζακι και μετα πλακιτσα με παιχνίδι λεξεων αγγλικά ελληνικά και γέλιο ( εχει σχεση με το τιτλο) που χαλαρώνει ακομα περισσότερο και κανει ποιο γκαβλωτικη την δευτερη φορα..
Να πω εδώ πως καποια ελληνικά τα καταλαβαινει ,τουλάχιστον τα βασικα και από ότι καταλαβα την ψαχνει να μαθει γρηγορα ότι μπορει ώστε να είναι ποιο ευκολη στην συνεννόηση.
Συνέχεια με φιλάκια και γλωσοφυλλα μια από πανω μου, μια 69 ,μια πισοκολητο και μια σε ιεραποστολικό οσπου κατεθεσα για δευτερη φορα..
Αν και ξεκίνησα για μια ωρα καθως ο χρονος με πίεζε και δεν τελείωνα πηρα μια ημίωρη παραταση με το ανάλογο αντίτιμο…

Πέρασα ωραια με την Kim και πιθανόν στο επομενο ταξίδι της το Νοέμβριο να τα ξαναπουμε…
Θα ήθελα όμως να ηταν ποιο μουναρα και πιο επιθετική στο σεξ χωρις να ειμαι εγω αυτος που θα τις το βγαλει…
Andrews

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2009
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού