Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παρασκευη μεσημερι στο κονακι στον τελευταιο οροφο πινω την πορτοκαλαδιτσα μου και χαζευω τις τουριστριες που λιαζονται κατω απο τον Αττικο ηλιο. Πεντε τον αριθμο.Περιμενω να παει τρεις για να συναντησω την Αλινα και την Σαμανθα για ενα δυορακι.Το μυνημα ερχεται και κατεβαινω στο δωματιο.Δυο καθημερινες κοπελες απο αποψη διαστασεων με πολυ γλυκα και γελαστα προσωπα.Ντυμενες με ασορτι εσωρουχα.Η αλινα εχει για τα γουστα τα δικα μου ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ προσωπο.Αφου τους εδωσα τις σοκολατιτσες τους αρχισαμε το μπλα μπλα οπου ευκολα δαπιστωνεις οτι η σαμανθα ξερει πολυ καλυτερα αγγλικα απο την αλινα αλλα και οι δυο ηταν πολυ ευδιαθετες και χαλαρες.Μετα το καθιερομενο ντουζακι με ρωτησαν πως ηθελα να αρχισουμε και τις προετραψα να ξεκινησουν μονες τους και εγω θα εμπενα στην πορεια.Οπερ και εγενετο.ΚΟΛΑΣΗ Δεν ειμαι πρωταρης στα ντουετα αλλα αυτο το εχω δει μονο στις τσοντες Γλωσσοφιλα ,δαχτυλα, γλειψηματα....χαμος .Με εβαλαν καποια στιγμη στο παιχνιδι με μια απιστευτη πιπα .Ποτε η μια ποτε η αλλη ποτε και οι δυο μαζι και ταυτοχρονα να φιλιουνται ή να γλυφουν τισ μπαλες ή οτι υπηρχε στην ευρυτερη περιοχη,να χαιδευονται να βαζουν δαχτυλα ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ ποσο να αντεξω ο ερημος κατεθεσα στο στομα της Αλινας και οτι επεσε εξω το σκουπισε η Σαμανθα με το στομα της.Διαλειμμα για να παρω μια ανασα και αφου μου ειπαν μεταξυ αλλων οτι το κανουν και μονες τους αλλα δεν ειναι λεσβιες ξεκιναει ο δευτερος γυρος με μια απο τα ιδια.Καποια στιγμη λεεω οπα κοριτσια σειρα μου Ξαπλωνουν και οι δυο και αρχιζουν το φιλια και τα χαδια και εγω εχοντας δυο ..νακια μπροστα μου αρχιζω την περιποιηση.Πρωτη στην σειρα η σαμανθα φρεσκοξυρισμενη και ενω εχω την κλειτοριδα της στο στομα βαζω δαχτυλακι και πινω σφουγγαρι Οπα λεω ας μην το κανω θεμα μπορει να το εχει για αλλουσ λογους παμε διπλα ,η Αλινα εκτος του οτι εχει κακοσχηματισμενο ..νι μυριζε .Δεν ξερω αν μυριζε απο τι αλλα μυριζε και δεν ηταν και φρεσκοξυρισμενο.Λεω ΟΚ ας γαμησουμεΑνεβαινει η σαμανθα καβαλαρια και η αλινα ποτε να φιλαει εμενα ποτε την σαμανθα ποτε και οι τρεις μπερδεμενοι με γλωσσες ,χερια,βυζια... πολεμος.Αλλα στον πολεμο υπαρχουν και αιματα και μετα την δευτερη καταθεση στην σαμανθα ,το σκουφακι βγηκε μεσα στα αιματα.Τρελαθηκα.Η Σαμανθα εφυγε τρεχοντας στο μπανιο η αλινα εμεινε αφωνη και εγω μαλακας.Μετα απο πεντε λεπτα απολυτης βουβαμαρας, η σαμαντθα βγηκε σαστισμενη λεγοντας μου δεν μπορω να καταλαβω τι εγινε ,περιμενα να αδιαθετησω σε μια εβδομαδα .Το ρολοι εδειχνε σαραντα λεπτα πριν την ληξη ,εγω θα εσπαγα σιγουρα το ρεκορ μου και θα εκανα και τριτη καταθεση και τελικα εφυγα αφηνοντας αγαμητη την Αλινα ουτε την εχεσα ουτε ζητησα λεφτα πισω.Το μονο που σκεφτομουν φευγοντας ειναι μην εχει γινει καμια στραβη και εχω αρπαξει τιποτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
800
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
205
Πόντοι:
3.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού