Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα ενδιαφερθεί για το duo που κάνει με την Samanta και έστειλα ένα e-mail να δω τι περιλαμβάνει, δεν ήθελα να έχω απλά 4 βυζιά ταυτόχρονα στο κρεβάτι ήθελα κάτι παραπάνω, όταν μου ήρθε απάντηση ότι «παίζει» lesbian show κανόνισα ένα 2ωρο στα 800€.
Να πω πρώτα για το duo ότι τα κορίτσια το γουστάρουν αυτό που κάνουν, με ρώτησαν τι μ’αρέσει και τι θέλω για αρχή, λέω ξεκινήστε εσείς και βλέπουμε…
Δεν χρειάστηκε να παρέμβω καμιά στιγμή, ήξεραν ακριβώς τι πρέπει να κάνουν, φιλιά με γλώσσα και χάδια, η Alina ανέλαβε να γλύψει πρώτη το μουνάκι της Samanta και το έκανε πολύ καλά, 69 στην συνέχεια με την Samanta από πάνω, να μην τα πολυλογώ πολύ διάθεση τα κορίτσια και το απολάμβαναν, νομίζω ότι και να έφευγα από το δωμάτιο θα συνέχιζαν, από ένα σημείο και μετά δεν το έκαναν για μένα την είχαν «καταβρεί»…
Όταν φτιάχτηκαν καλά μπήκα και εγώ στην «μάχη», με έβαλαν κάτω και με έγλυφαν και οι δυο μαζί…έφυγα μετά 2 ώρες ξεβιδωμένος, να’ναι καλά τα κορίτσια πέρασα πολύ ωραια!!

Για την Alina τώρα να πω πρώτα ότι είναι ένα πολύ γελαστό και συμπαθητικό κορίτσι από την Ουκρανία, ηλικιακά γύρω στα 23 με ωραίο πρόσωπο και όμορφα μπλε μάτια, πρόσωπο πολύ κοντά στις φωτογραφίες που βλέπετε πιο πάνω.
Ένσταση έχω για το σώμα στο οποίο έπεσε φωτοσοπιά.
Η λεπτή μέση που βλέπετε δεν υπάρχει, τα βυζιά είναι ωραία φυσικά και μεγαλούτσικα, έχει ένα σωματότυπο θα το έλεγα κοντούλα με «πιασίματα», για όσους γνωρίζουν περίπου σαν την Γλυφαδιώτισσα amateur Εύα, στο πιο λίγο κοντό, ίσως με 1-2 κιλά παραπάνω και με εξίσου πάρα πολύ καλή πίπα, βαθιά και υγρή με αρχιδογλείψιμο…
Πολύ καλή και η συμμετοχή της στο sex ακούραστη εργάτρια σε όλες τις στάσεις, όπου και όπως γουστάρεις τα δίνει όλα…τελείωμα στο στόμα, δεν αφήνει τίποτα να πάει χαμένο….
Συμπερασματικά, συμμετοχή στο duo πολύ ενεργητική, το γλεντούσε δεν κορόιδευε, εμφάνιση μέτρια για μένα, επειδή όμως έχω σαν παράδειγμα και έναν φίλο μου ξέρω ότι πολλοί από σας ξετρελαίνονται με τον σωματότυπο που περιέγραψα πιο πάνω, οπότε για αυτούς να πω ότι είναι μια πολύ καλή πρόταση, αν δεν ψάχνεται και anal είναι από τα καλύτερα service που μπορείτε να βρείτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
800
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.368
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού