Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου εμπειρία με κοπέλλα citytour για αυτο οι παλαιοτεροι στο αθλημα ας μην με κατακρινουν. Σε γνωστο ξενοδοχειο στο κεντρο το απογευμα με καυσωνα και ελαφρα αγχωμενος για το τι θα συναντησω (λογω πολλων αρνητικων κριτικων που διαβασα τελευταια ) χτυπαω την πορτα της. Μου ανοιγει μια πανερμορφη ξανθια με δωδεκαποντο και σεξυ κορμακι. Μετα απο συντομο ντους αρχιζουμε τα προκαταρκτικα. Φιλι βαθυ και καλο αν και λογω piercing που ειχε πονουσε η γλωσσα μου για 2 ημερες, πιπα καλη οχι ομως και να απογειωνεσαι , 69 καλο και εκει που φτιαχνομαι χτυπα η καμαριερα την πορτα και της φερνει καινουριες πετσετες. Μπλοκαρομαι δυστυχως και χανω τον ρυθμο μου παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες της. τελικα αφου με αφησε να εξερευνησω ολο το σωμα της με αφηνει να χυσω στα υπεροχα βυζια της. Η κοπελλα δεν ειναι επαγγελματιας αλλα προσπαθει να ικανοποιησει καθε επιθυμια σου χωρις να δειχνει οτι δυστροπει, πολυ καθαρη στα επιμαχα σημεια της, σφιχτο και γυμνασμενο σωμα με τελειες αναλογιες που ομοιο του δεν συναντησα σε καμμια κοπελα που ειχα εως τωρα , με καλα αγγλικα και ωραιο χαμογελο. Το σεξ της δεν σε παει στον παραδεισο αλλα ειναι πολυ ομιλητικη εφ΄οσον της το ζητησεις και περιεργως για το επαγγελμα της αρκετα καλλιεργημενη. Ειναι απο 25-30 και οχι 21 που αναγραφει στο σαιτ του πρακτορειου αλλα δεν της φαινεται καθολου και ειναι κοντουλα γυρω στο 1.65 και οχι 1,71. Μην νομισει ομως οτι πατε να την ειρωνευτειτε η να την προσβαλλετε , θυμωνει πολυ. Πολυ καλυτερη για GFE απο αχαλινωτο σεξ μαζυ της. Θα την ξανασυναντουσα παντως ευχαριστως περισσοτερο για το GFE της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
dipolivios
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού