Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δυστυχώς βρίσκομαι στην δυσάρεστη θέση να συμφωνήσω εν μέρει με το «γιατρό» και μάλιστα για ένα από τα αγαπημένα μου κορίτσια που κάποτε το είχα στα top.
Είχα καιρό να την δω από εποχής Lady-X γιατί ούτως ή άλλως είχε φτάσει στο όριο για τις φορές που για δικούς μου προσωπικούς λόγους σταματώ να επισκέφτομαι ένα κορίτσι.
Αλλά ρε doctor χωρίς να παρεξηγηθείς, καλοπροαίρετα ρωτώ επειδή δεν συμμετέχεις στο thread, σε διαβάζω και υπάρχουν περιπτώσεις που με ενδιαφέρουν αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι θα συναντήσω δεν υπάρχει μια βάση για να κάνω συγκρίσεις για τα γούστα σου.
Μόνος σου έγραψες: «δεν πάμε όμως μόνο γιά την ομορφιά της κοπέλας».
Τι σχέση έχει η Alice στην εμφάνιση με την Margo και την βουλγάρα καθαρίστρια που τις αξιολόγησες πιο ψηλά σαν κορμάρες.
Υποδοχή μόνο με εσώρουχα και ψηλοτάκουνα.
Πρόσωπο όπως στις φωτογραφίες με σαρκώδη χείλια και ωραία μάτια αλλά δεν ήταν μακιγιαρισμένη μάλλον επειδή το τσουρούφλισε.
Σώμα καλό και σφιχτό με βυζιά σιλικονάτα και ωραίο κωλαράκι ειδικά στημένη στα τέσσερα με θέα το γνωστό τατουάζ στην μέση που η γωνία του σε δείχνει που πρέπει να κεντράρεις για της το βάλεις στην σούφρα.
Γενικώς καλά κρατιέται αλλά και οπτικά δεν έχει την φρεσκάδα που είχε όταν ξεκίνησε τα tour.
Στο service τα πράγματα είναι χειρότερα, όχι μόνο έχασε φρεσκάδα αλλά όλα μυρίζουν μπαγιατίλα, σαν να ήμουν με ρωσίδα της σειράς «νοικιασμένη» από τον Ροδόλφο.
Παρότι λόγω της γνωριμίας είχαμε και την πλακίτσα στην αρχή μετά έδειχνε να βαριέται.
Η πίπα που κάποτε γούσταρε πολύ να την κάνει ήταν μέτρια, στο γαμήσι χωρίς πάθος, ενέργεια και πρωτοβουλίες.
Όταν ήταν στα τέσσερα έβαλα το δαχτυλάκι μου εκεί που έδειχνε η μύτη του τατουάζ όπως προανέφερα και ξαφνικά αλλάζει στάση για να μην έχω πρόσβαση στην κωλοτρυπίδα.
Το είπα ξεκάθαρα για anal αλλά αρνήθηκε, λέγοντας ότι δεν είναι έτοιμη και δεν έχει διάθεση.
Δεν επέμενα γιατί κατάλαβα ότι αν την ζόρισα με την όλη κατάσταση θα ήταν σαν να πετώ το100αρι.
Τελείωσα στο στοματάκι της σαν αποχαιρετιστήριο δώρο.
Αυτήν την φορά ο αποχαιρετισμός δεν ήταν του τύπου "Catch you later" το "Good bye and good lack" νόμιζα ότι ήταν το πρέπον.
Η Alice δίνει την εντύπωση ότι βαρέθηκε αυτό που κάνει και δεν ενδιαφέρεται για το πώς θα περάσει ο πελάτης.
Ενώ είχε ξεκινήσει φορτσάτη δείχνει να έχει ξεφουσκώσει και έχω μεγάλες αμφιβολίες αν υπάρχει βουλκανιζατέρ για να την επισκευάσει.
Με το τωρινό φούσκωμα που έχει πάντως, λυπάμαι αλλά οι διαστάσεις της δεν φαίνεται να κάνουν για το «όχημα» που λέγεται CT…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.392
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού