Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν την είχα ξανασυναντήσει, δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου έκανε «κλικ» από τις φωτογραφίες.
Τώρα βέβαια θα μου πείτε τι άλλαξε; Μήπως η καινούργια φωτογραφία με τα κόκκινα εσώρουχα;
Ναι τώρα μου φάνηκε καλύτερη αλλά ο λόγος είναι ότι με τα καλά λόγια που γράφτηκαν από εκλεκτούς «συναγωνιστές» μπήκε στην λίστα με τις υπόψη, ότι πρέπει για αυτές τις μέρες που είναι «στεγνές».
Γράφω με μια μικρή καθυστέρηση μια και η συνάντηση έγινε το Σάββατο.
Προσπαθούσα να κλείσω από την πρώτη μέρα την Πέμπτη αλλά η επικοινωνία ήταν τραγική.
Στα sms απαντούσε μετά 1-2 ώρες και αν όντως τα ραντεβού τα κανονίζει μόνη της όπως μου είπε αυτό είναι φυσιολογικό.
Τι να κάνει; Να πει τον άλλον:«Βγάλτον για λίγο φιλαράκι γιατί εμφανίστηκε νέος πελάτης».
Πάντως οι απαντήσεις ήταν σε πρώτο πρόσωπο.
Το θέμα είναι ότι όταν απαντούσε χρειαζόταν ολόκληρη συνομιλία για να δεχτεί την συνάντηση, οπότε ξαναχανόταν για άλλες 2 ώρες.
Αν με πιάσει όμως το πείσμα σκάω γάιδαρο.
Με τα πολλά την τρίτη μέρα και μετά από 20 sms τα κατάφερα αφού απάντησα σε ένα κάρο ερωτήσεις: Αν την ξαναείδα, πότε την ξαναείδα, με τι όνομα την είχα δει, γιατί δεν την ξαναείδα, τι τρώω, πως γαμάω, πόσο την έχω…
Πιθανόν οι regular να κλείνουν αμέσως και δεν ξέρω πόσους new clients απέκτησε σε αυτό το tour αλλά με τέτοια επικοινωνία έστω ακόμα ένας θα είναι επιτυχία.
Με τέτοιο customer service και καντίνα με κρύα νερά να ανοίξεις στην έρημο θα βαρέσεις φαλιμέντο, όσο γλυκό κορίτσι και να’σαι εσύ ο άλλος δεν είναι γαϊδούρι.
Το προβληματικό του booking συνεχίστηκε καθώς έφτασα στο 4αστερο hotel της πράσινης λεωφόρου που ανεβαίνεις σκαλιά για να μπεις και δεν μου έδωσε room number είπε να την περιμένω να κατέβει.
Η reception είναι μπαίνοντας δεξιά τα ασανσέρ ακριβώς μπροστά, πίσω το café bar γεμάτο, μας κοιτούσε ο κόσμος.
Όχι ότι μ’ένοιαξε δηλαδή αλλά αν πάει κάνας παντρεμένος να ειδοποιήσει τον δικηγόρο του πρώτα για το διαζύγιο.
Κατά τα άλλα δεν το μετάνιωσα που πήγα.
Φιλική και πρόσχαρη όταν γνωριστήκαμε και έσπασε ο τοίχος ασφαλείας που μας χώριζε, ευγενική με καλά αγγλικά.
Όμορφο και γλυκό κορίτσι με ωραία μάτια και χαμόγελο όπως στις φωτογραφίες.
Μέτριο ύψος, καλούτσικο σωματάκι αλλά αγύμναστο, μικρά βυζάκια, απαλό δέρμα, περιποιημένο μουνάκι και ωραίος κώλος ειδικά στα τέσσερα.
Τα φιλιά είναι από τα δυνατά της «όπλα» με καλή χρήση της γλώσσας, μέτρια πίπα αλλά όταν την έσπρωχνα ελαφρά προσπαθούσε να τον πάρει βαθιά.
Την περιποιήθηκα και εγώ πριν την «μάχη» που έγινε σε αρκετές στάσεις και η Diana είναι ορισμός του gfe, ιδιαίτερα σε στάσεις που επιτρέπουν τα φιλιά δίνει ρεσιτάλ.
Θα πρέπει πάντως να σημειώσω ότι cim δεν δέχτηκε ούτε και cif, οπότε το κωλαράκι να’ναι καλά και γι’αυτό της έκοψα ένα πόντο στην διάθεση.
Δεν νομίζω ότι θα την ξαναδώ αλλά έλυσα την περιέργεια μου, αν σας αρέσει αυτό που βλέπετε και ψάχνετε gfe είναι καλή περίπτωση…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.392
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού