Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάδελφοι-Συναγωνιστές..ΝΑΙ συμβαίνει τον ΚΑΥΛΩΜΕΝΟ να τον φοβάται όχι μόνο ο τρελλός αλλά ακόμα και ο μεθυσμένος. Πως αλλιώς να εξηγηθεί το γεγονός ότι μόλις μπήκα στο δωμάτιο και αντίκρυσα μια ΚΟΝΤΟΧΟΝΤΡΗ μπιρμπιλομάτα εντελώς αντισεξουαλική και αντι να την κάνω "vamos alla plagia" παρέμεινα στο δωμάτιο έχοντας την ψευδαίσθηση ότι επειδή "οι Αγωνιστές δεν κωλόνουν" θα τα κατάφερνα. Αλλά ΔΕΝ...Ήταν τόσο ακατάλληλη γιαυτή την "δουλιά" που παρ΄όλες τις προσπάθείες ΜΟΥ δεν κατάφερα να τον σηκώσω. Η ανεπάρκειά της δεν νομίζω ότι έχει προηγούμενο.Σηκώθηκα και έφυγα μετά την ολιγόλεπτη προσπάθειά μου, που αν ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ δεν θα την έκανα, παίρνοντας πίσω μέρος των χρημάτων μου.Τώρα, πώς την πάτησα.. Είδα τις εκτός πραγματικότητας φωτογραφίες και έκλεισα συνάντηση.Το πρακτορείο δεν εμφάνισε πρόβλημα, όμως το χαρακτηρίζω απαράδεκτο, όταν δεν ξέρει τι του γίνεται με τους "συνεργάτες"του. Αυτό είναι άμεσα υπεύθυνο και όχι κάθε χρεοκοπημένη συνεργαζόμενη κα Κατίνα που πιστεύει ότι μπορεί να παρέχει υπηρεσίες της Μάτα-Χάρι.Η Cherry είναι κοντόχοντρη,εντελώς αντισεξουαλική,με μηδενική διάθεση παροχής υπηρεσειών. Το μόνο που αμιδρά ξεχωρίζει, είναι τα μάτια της που όμως και αυτά "χάνονται" στο στρογγυλό μαγουλάτο πρόσωπό της.Κατά την διάρκεια της αποτυχημένης απόπειρας, προσπαθούσε με τεχνικές που οι παλαιοί γνωρίζουν να σε "ξεπετάξει και να τελειώσει" και μάλιστα με πολύ ζελέ παντού. Συνάδελφο-Συναγωνιστές αυτό που έκανα δεν το έχω ξανακάνει ποτέ στην ζωή μου, δηλαδή να γίνω "ριψασπις" και να φύγω από την μάχη,αλλά μου έπεσε ο π... ΜΑ ΟΧΙ, για την ακρίβεια μου τον έριξε. Συναδελφοι-Συναγωνιστές αυτή η κατάσταση με τις πλύστρες κυρά-Κατίνες πρέπει άμεσα να την σταματήσουμε, ειδικά τώρα που η κρίση δεν μας επιτρέπει να κάνουμε την έστω παραμικρή ατασθαλία λόγω καλοκαιρινής Libido (κοινώς ΚΑΥΛΑΣ.)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2010
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
380
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού