Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Claudia επιβεβαίωσε το 'όποιος ψάχνει, βρίσκει' . Με πολλές νέες άγνωστες προτάσεις η επιλογή της Claudia ήταν επιτυχής. Έχω μια σχετική εμπιστοσύνη στην Linda αλλά και στο Πολωνικό οπλοστάσιο γενικότερα.
Είναι φυσικά και απλά πολύ όμορφη. Έχει καθαρό και έξυπνο βλέμμα. Το σώμα της είναι περισσότερο προς το μινιόν και καλοσχηματισμένο. Το στήθος της θα το ξεχώριζα παρότι μικρό αλλά επιθετικό. Ήταν πολύ καθαρή, ευγενική , εντός πλαισίου και ρόλου παρότι στο 2ο τουρ όπως μου είπε.
Στην πράξη δείχνει να έχει πολλές δυνατότητες χρήσης και εξέληξης με κυρίως πεδίο το gfe.Ξεπερνώντας ένα μέσου όρου στοματικό, θέλω να σταθώ στην ενέργεια και ένταση που έδινε στο κυρίως σεξ. Την ίδρωσε την φανέλα και με ικανοποίησε απόλυτα.Έχει στυλ και ωραία κίνηση. Το σημείο που ξεχώρισε είναι όπως έγραψα για τίτλο η έξυπνή της ισορροπία με gfe χωρίς χαζογέλια,χαμένο χρόνο αλλά και με ενεργητικό σεξ χωρίς τα ψεύτικα τύπου πορνοστάρ αστεία καμώματα.
Χωρίς να ήταν ιδιαίτερα έμπειρη είχε την αναγκαία αλήθεια και πουτανιά που ήθελα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
530
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού