Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδή είχα ενημερωθεί κι εγώ για την εκπληκτική ομορφιά αλλά και για το (λίαν επιεικώς) όχι καλό service της Nicole.
Επειδή η άλλη δίνει και anal.
Επειδή σπανίως τα παίρνεις όλα από μια γκόμενα, γιατί όποια έχει ομορφιά δεν δίνει συνήθως καλό service και το αντίθετο.
Επειδή δεν είχα χρόνο και όρεξη (Κυριακή πρωί που ξέφυγα μια ώρα από την συμβία) για “ξεκλειδώματα” και μπάλα αξιώσεων.
Επειδή τα κορίτσια μένουν στο ίδιο δωμάτιο.
Επειδή είμαι ψυχοπονιάρης και δεν το βάσταγε η καρδιά μου να τη βγάλει μια ώρα στη reception η Malika.
Επειδή το κόστος ήταν μόλις 100 ευρώ επιπλέον.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ

Απεδέχθην το duo Nicole-Malika, αν και είμαι βέβαιος ότι θα το προτείνουν σε όποιον μπαίνει στο δωμάτιο και τις βρίσκει μαζί.
Πάντως μην παραμυθιαστήτε ότι κάνουν λεσβιακά, απλώς γαμάς δυο γκόμενες μαζί.
Για της Nicole την εμφάνιση έχω να πω μόνο ότι θα χαζέψετε. Ύψος, στυλ, αέρας, ομορφιά ακριβοπληρωμένου μοντέλου (όπως την περιγράφουν οι προηγούμενοι κι ακόμη παραπάνω) αλλά από service βράσε όρυζα. Δεν κάνει cim, anal, ακάποτο, δεν φιλάει, δεν ιδρώνει ιδιαίτερα, γιατί άλλωστε να κουραστεί αφού είναι μουνάρα.
Έτσι αφού παιδεύτηκα κανά εικοσάλεπτο στην συνέχεια τον έχωσα (αφού μου άλλαξαν καπότα-μπράβο κορίτσια) στην άλλη που είναι εξίσου ψηλή (με μέτρια όμως εμφάνιση) αλλά έχει καλή συμμετοχή και φιλότιμο.
Την Malika την έβαλα στα τέσσερα και την σφυροκόπαγα και την Nicole την έβαλα μπροστά μας ανάσκελα μ’ ανοιχτά τα μπούτια να μαλακίζεται.
Και κάπως έτσι πέρασε ευχάριστα η ώρα, δηλαδή:
Την μια πηδούσα και την άλληνε κοιτούσα.

Μετά τιμής
VARNALIS

Υ.Γ.: Η βαθμολογία μου αφορά μόνο την Nicole.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
279
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού