Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Στην φτώχια των ημερών που περνά η πόλη μας και αφού δεν βρέθηκe κάποιος άλλος παίχτης, να βγάλει από τις ναφθαλίνες την στολή του κασκαντέρ ,είπα να δοκιμάσω την τύχη και ας έχω γνωρίσει σχεδόν πάντα την ήττα όταν κάνω το ηρώα σε παρόμοιες περιπτώσεις. Τώρα βέβαια μπορεί να με αρχίσει ένας φίλος στα βρισίδια που συχνά μου συνιστά ψυχραιμία και με αποτρέπει από τέτοιες ανόητες ενέργειες
αλλά τι να κάνω φταίει η κακιά στιγμή, αλλά και η παρακμή που περνά η πόλη μας.
Αλλά από δω και πέρα υπόσχομαι να συμμορφωθώ, και να πηγαίνω μόνο σε συλλεκτικά κομμάτια, έβαλα μυαλό. Καθώς ανέβηκα στο οροφο του ξενοδοχείου βρήκα και τις δύο κοπέλες toy agency να χαζολογούν στον διάδρομο και πρέπει να ομολογήσω ότι τρόμαξα να τις γνωρίσω.
Πολύ μικρή σχέση με τις photo έχει πέσει τρελή επεξεργασία με το photoshop.
Αν και θα μπορούσα να κάνω μεταβολή, από την μιά δεν ήθελα να έχω ιστορίες με την Carolina αφού θέλουμε να στέλνει και αυτή στην πόλη μας και να υπάρχει δυνατότητα επιλογής.
Αλλά και από την άλλη μια που είδα την Blair (D....) γεματούλα είπα μπας και για μια φορά ισχύει ό μύθος που θέλει τις εύσωμες γυναίκες που υστερούν στην εμφάνιση να τα δίνουν όλα στο sex, για να αντισταθμίσουν την μέτρια ομορφιά. Αλλά πού τέτοια τύχη.
Μισή Τσέχα μισή Σλοβάκα από Πράγα..
Η κοπέλα είναι ξανθιά με όμορφα μάτια αλλά από εκεί και πέρα έχει πολλά περιττά κιλά που είναι εμφανή και στο πρόσωπο αλλά και στην περιφέρεια.
Αγύμναστη με χαλαρό κορμί τίποτα που να δικαιολογεί σαν εμφάνιση τον τίτλο ct .
Κοντό σχετικά πόδι, πολύ μεγάλο και χαλαρό στήθος απροσδιόριστου σχήματος με πολύ μεγάλες ρόγες που χρειάζεται το σουτιέν της για να συγκρατείται λίγο στην θέση του. Λίγα σπυριά στο πρόσωπο που τα κάλυπτε το make-up, που τα είδα όταν βρεθήκαμε πολύ κοντά αλλά και πολλά σπυριά στην πλάτη .Ένα αγγελάκι tattoo στην πλάτη λίγο πιο κάτω από τον αυχένα. Το μόνο που αξίζει από την όλη απόδοση της είναι το φιλί της και η καλή τής πίπα που περιλαμβάνει και περιποίηση στα @@. Από και πέρα στο sex βογκούσε, έκανε, συμμετείχε αλλά και πάλι η εμφάνιση που δεν έλεγε πολλά δεν σε αφήνει να το ευχαριστηθείς. Το κουλούρι μου το αρνήθηκε ευγενικά καθώς εμείς οι Έλληνες είμαστε πιο δυνατοί και προγκισμένοι από τους Τσέχους από ότι λέει , αλλά καλύτερα γιατί πεταμένα λεφτά θα ήταν.
Στο σαραντάλεπτο αφού τελείωσε ο πρώτος γύρος κάνω ένα ντουζάκι και ξεκινά
ένα χαλαρωτικό αλλά ερασιτεχνικό μασάζ για κάνα πεντάλεπτο. Βλέποντας ότι
δεν έχουμε και πολύ χρόνο της προτείνω να ξεκινήσουμε αμέσως μπας και προλάβουμε να ρίξουμε ένα μπαλάκι πριν λήξει ο χρόνος. Η έκπληξη της ήταν απίστευτη με κοίταξε με ένα σοκ και ένα δέος λες και δεν ξέρω τι το τρομερό της ζητούσα. Αν και πήγε να μου το αρνηθεί, όταν είδε ότι στράβωσα λίγο και αφού τα αγγλικά της είναι λιγότερα από αυτά που ξέρουν παιδάκια του δημοτικού ώστε να μου κάνει έστω λίγη περέα για τον υπόλοιπο χρόνο, ξεκίνησε πάλι
Βρήκαμε ένα προφυλακτικό μιας που δεν είχε πολλά και πάμε να προλάβουμε
το σφύριγμα του διαιτητή. Πάει να το βάλει, μικρό, να μην μπορεί να το βάλει καλά
ως κάτω, πάω να την βοηθήσω και όπως προσπαθούμε και οι δύο μας σπάει και μας μένει το προφυλακτικό, το μισο στο χέρι και το μισό στο εργαλείο. Εκεί ό αγώνας
έλαbε τέλος. Σηκώθηκα πλύθηκα και έτρεξα, ο κασκαντέρ, στο πρώτο στουντιάκι που σκέφτηκα και ας μην ήταν η κοπέλα εκεί του πολύ του γούστου και για 25 λεπτά
αυτή πλήρωσε τα σπασμένα και ας χτυπούσε η υπηρεσία μανιωδώς την πόρτα!!!

Αν και είναι γνωστό αυτό που λένε αν δεν “βρέξεις κώλο ψάρι δεν τρως', υπάρχει
και το άλλο “Του κυνηγού και του ψαρά το πιάτο δέκα φορές είναι αδειανό και μία
γεμάτο”
ΕΛΕΟΣ με τις φόλες και τις μπουρούχες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
14
Πόντοι:
1.366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού