Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο την Ιλιαδα που ειχα μεσα στο Σαββατοκυριακο αποφασισα να παω εκει που με οδηγουσε το ενστικτο μου απο την πρωτη στιγμη που ανακοινωθηκε το Tour της Kissy και να αφησω τις μαλακιες για αλλη φορα !!!
Λοιπον το Κοριτσι ειναι Συλλεκτικο κομματι !!!
Απο αυτα που σπανια σκανε απο τα μερη μας και οσοι εχουν παρει τα θυμουνται και παραμιλανε !!!
Εχουμε και λεμε λοιπον για να μην εχουμε παρεξηγησεις , οσοι περασουν και δεν παρουν ολοκληρωμενο προγραμμα τοτε δεν θα εχουν δει το εργο ολοκληρο αλλα μονο τα προσεχως και το λεω αυτο γιατι η κοπελα οταν τον εχει στον κωλο της τα σπαει !!!
Αυτο ηταν για να μπειτε στο κλιμα !!!
Παμε λοιπον απο την αρχη !!!
Το κοριτσοπουλο ειναι 23 Νοεμβριων και απο τα πιο ομορφα πλασματα που εχουν περασει !!
Φατσα πικαντικη με μελαχρινο μαλλι μακρυ και μπλε ματι μεσα στην καβλα !!!
Υψος γυρω στο 1,65 με καταπληκτικο σωμα σε πολυ καλη φορμα που ειναι ετοιμο για φαγωμα !!!
Περιμενε με κοκκινο κορσε ,κοκκινο βρακι και ασημενια ψηλοτακουνα !!!
Τωρα εαν σας πω οτι χλιμιντρισα και επαθα τα ιδια με την Zafira και καθομουνα σαν τον μαλακα και την κοιταγα κανενα τεταρτο δεν θα ειναι ψεμα !!
Και ειμαστε μονο στην αρχη !!!
Attitude !!!
Δεν με αφησε ουτε για κατουρημα να παω μονος συνεχια μαζι και ετσι τα τρια μπανια που εκανα τα καναμε και αυτα μαζι !!
Απολυτα αφοσιωμενη στον πελατη !!!
Παμε στο ζουμι !!!
Δερμα μεταξι και ολα ξυρισμενα με αφημενη μια μικρη ξανθια φουντα πανω απο το αιδιο .
Στον αγωνα τωρα αφου ασχοληθηκα μαζι της για πολυ ωρα και οση ωρα ειμουνα απο κατω και σπατουλαριζα και τις δυο τρυπες αυτη βογγαγε και με κοιταγε στα ματια !!!
Τωρα το γουσταρε η επαιζε σε ταινια θα σας γελασω εμενα παντως με εκανε πυραυλο !!
Την γυρισα αναποδα για να δω τι ξερει και αφου ξεκινησε απαλα και σιγα την πιπα σε λιγο αρχισε τα φτυσιματα και τις βαθιες απνυες !!!
Οπα λεω θα το πνιξουμε το κοριτσι !!!
Κατεβηκε μετα και στις μπαλλες οπου ειναι και το μεγαλο της ατου το καραμελωμα !!!
Λιγο ακομα και θα με τελειωνε οποτε ξεκινησαμε την καβαλαρια Ρουστικανα και τα γυρισματα απο μπρος απο πισω απο διπλα στα ορθια στα τεσσερα και δωστου φωνες !!
Οπου λεω η τωρα μπαινουμε πισω η χανουμε το παιχνιδι !!!
Και ποιος ειδε τον θεο και δεν τον φοβηθηκε !!
Η κυρια αλαζει τελειως υφος και το κοριτσακι γινετε γυναικα που ζει για να δινει τον κωλο της !!!
Οπως ειπε και η ιδια μου αρεσει πιο πολυ απο ολα οταν εχω ενα καλο εργαλειο απο πισω μου !!!
Ευγε κοριτσι μου ευγε απο την Vanessa του Avanguard ειχα να συναντησω τετοιο Συλλεκτικο Κομματι που να ειναι κουκλα και να ξερει και να γαμιεται σε τετοιους ρυθμους !!!
Απο τις πολλες φωνες η Tamara απο διπλα τρια τηλεφωνηματα εκανε για να δει εαν ειναι ολα οκ !!!
Resume !!!
Το επαναλαμβανω οποιος δεν ειναι να παρει ολο το πακετο ας κατσει στα αυγα του !!!

Μου το χρωσταγε η θεα τυχη μετα την αναβαση που εκανα στο κακοτραχηλο Βουνο Tais !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού