Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με την ALIKI ειχαμε μιλησει κ κανονισει συναντηση στις 2/3 για το ξενοδοχειο μου για τισ 4/3.Ζηταει να επιβεβαιωσω την αλλη μερα οπως κ κανω,στελνοντας της κ το ονομα του ξενοδοχειου μου.απανταει οκ.Τησ ζηταω να φορεσει φορεμα κ οχι τζην κ μου λεει πως ειναι επικινδυνο,τεσπα.το πρωι στις 4/3 που ειχαμε το ραντεβου της στελνω τον αριθμο δωματιου κ αργει να απαντησει αρκετα.ξαναστελνω μνμ κ την ρωταω ολα οκ?πηρε τα μνμ μου??Απαντα δεν ερχομαι με φορεμα σου ειπα,της λεω οκ απλα ελα οπως θες(δεν θα σκασω κιολας).Απαντα πως δεν μπορει να ερθει γιατι την ωρα που ειχαμε κλεισει το ραντεβου ειχε να παει σε δειπνο με αλλον.Της λεω πως εχει κανονισει μαζι μου πρωτα κ λογικα πρεπει να ερθει σε μενα.Απαντα πως δεν εχει ταξι(απεργια)κ δεν μπορει.ΜΑΛΑΚΙΕΣ γιατι τα ταξι πηγαινουν κ ερχονται εξω απο το ξενοδοχειο.κλεινει το κινητο της,παει στο δειπνο κ πολυ αργοτερτα μου στελνει μνμ τι ωρα μπορεις να ερθεις,8 ειναι καλα??της γραφω πως εκανε μλκ κ οτι θα το πω να το ξερουν κ αλλοι.Μου απαντα δεν με νοιαζει,εχω 50 regular customers,so no problem,chiao!!Τα συμπερασματα δικα σας.Μπορει να ειναι τελεια στο κρεββατι,μπορει μπορει οτι θελει αλλα απο συμπεριφορα ΠΑΣΧΕΙ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
23
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού