Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την κυρια ειχα ξανασυναντηθη την πρωτη φορα που ειχε ερθει και μπορω να πω πως το meeting ειχε καταληξη σε καταστροφη μιας και την ειχα κλεισει για τρεις ωρες και μετα απο μια ωρα λιγο σκληρου παιχνιδιου ειχε βαλει τα κλαματα και συνεχισα τις επομενες δυο με την τοτε φιλη της Rita η οποια εχει παρει μεταγραφη στο LL και οπου ναναι θα εμφανθιστη και απο τα μερη μας παλι !!
Παμε λοιπον σε αυτη την συναντηση !!!
Αφου εχει ακομα δυο φορες αν δεν κανω λαθος και εγω δεν την ειχα κλεισει ουτε για αστειο δεν ξερω τι με εκανε και την εκλεισα αυτη την φορα !!
Μαλλον αισθητηριο θα το ελεγα οτι κατι θα εχει αλαξει η το οτι θα εφευγα για πολλες μερες λογο διακοπων Πασχα και ηθελα να εχω κατι πολυ καλο εστω και οπτικα στο ταξιδι να αναπολω !!
Ετσι και εγινε λοιπον και με το που ανοιξε την πορτα εμεινε καγκελο αλλα απο την αλλη εδειξε οτι χαρηκε κιολας !!!
Παπαρια Μαντολες τωρα η οχι ποσος με ενδιαφερει !!!
Τον Μουναρο ηθελα να πηδηξω και να τον πηδηξω καλα !!!
Ετσι και εγινε μιας και δεν υπηρχε παγος μεταξυ μας και η ιδια μαλλον πιστευε οτι κατι μου χρωσταγε απο την αλλη φορα οποτε εβαλε ολα τα δυνατα της και μου εβγαλε τον καλυτερο της εαυτο σε σημειο να σιχτιριζω φευγοντας που δεν ειχα ακομα μια μερα να παω να της πεταξω ξανα τα πεταλα εξω !!

Αυτα τα ολιγα !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού