Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χαιρετώ. Την έψαχνα την δουλειά για Duo εδώ και καιρό, έχω γράψει και στο αντοίστιχο θέμα, ψάχνοντας. Τελικά τα κατάφερα και αυτό που έζησα ήταν κάτι το απερίγραπτο. Καταρχάς να σας
προ διαθέσω ότι οι φωτογραφίες δείχνουν τις κοπέλες να φαίνονται λιγότερο όμορφες από ότι πραγματικά είναι. Τα κορίτσια είναι πανέμορφα. Το μαύρο του δέρματος (στην φωτογραφία) της Alex οφείλετε σε solarium. Πάρα πολύ καλή εμφάνιση και οι δύο.
Επικοινωνία με το εν λόγο πρακτορείο, όπως μέχρι στιγμής, άψογη. Το ραντεβού στην πλατεία του Ήρωα, κέντρο και ανοίγει η πόρτα με τα δυο κορίτσια απίκο. Μπουρνουζάκια και από μέσα καυτά εσώρουχα, μονοκορδονέ. Γίνονται οι απαραίτητες συστάσεις, βουρ στο καθιερωμένο πλέον ντουζάκι και βγαίνοντας αντικροίζω τα κορμιά να χαϊδεύονται πάνω στο κρεβάτι.
Κάτσε αναπαυτικά και απόλαυσε μου λέει η Dolce. Κάθομαι λοιπόν και απολαμβάνω το τέλειο Λεσβιακό (Γιατί ρε μακάκα έχεις πάρει μέρος και σε άλλο και ξέρεις;
Όχι ρε φίλε άλλα έχω δει και εγώ τις ταινίες μου και έχω γράψει αρκετές ώρες σε Duo Privet Live Show)
Να σου και αρχίζουν τα γλωσόφιλα, να σου και αρχίζουν τα ψιλοβογγητά.... Η Dolce πιο ενεργητική γδύνει την Alex και αρχίζει το γλύφε-γλύφε.....αρχίζει η ύγρανση..παίρνει την θέση το ο Κύριος Δονητής... παίρνω και εγώ την σειρά μου με ένα δυνατό γλύψιμο στην ξαπλωμένη Alex... βαθύ λαρύγγι, τον έχασα !!!.....
Τούμπα τα κορίτσια γλύψιμο τρελό από την Alex στην Dolce, ρόγες, πόδια, κλειτορίδα... ξαναχτυπά την πόρτα ο Δονητής.. πάει και αυτή.... Αρχίζει το δάκτυλο εναλλάξ και στο 69 παίρνω την μπάλα και εισχωρώ στην τετρακίνηση επί της Dolce ενώ η Alex έγλυφε τα κορόιδα/παραπονεμένα μου....
Φεύγω και παίρνω θέση στην ξαπλωμένη Alex και ενώ την γλύφαμε και οι δύο τελείωσα μέσα της.
Θα το ξαναεπιχειρήσω σίγουρα.
Στα αρνητικά είναι η τιμή. Στην οποία καμία δουλειά δεν έχουν τα εργατικά κορίτσια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ride or Die
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
70
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alitirios12

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού