Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η V;ika λοιπόν είναι ένα κορίτσι γύρω στα 23. Με το που άνοιξε η πόρτα του ξενοδοχείου αντίκρισα ένα χαμογελαστό κορίτσι γύρω στο 1.75 να μου γνέφει να περάσω μέσα γρήγορα. Με υποδέχτηκε με σέξυ μαύρο σετάκι κορμάκι, στρινγκ, κάλτσες και κλειστές γόβες. Έιναι ότι βλεέπται στις φωτογραφίες. Πολύ επικονωνιακή μπορεί να σας φάει εύκολα τον χρόνο. Μπορείτε άνετα να την διακόψετε ομως και να προχωρείσετε στα λοιπά. Μετά το κλασσικό ντουσάκι στο μικρό σε σχέση με άλλα χοτέλια μπάνιο, με περίμενε στο κρεβάτι όπου άρχισα σιγά σιγά να αποκαλύπτω τα υπέροχα φυσικά προσόντα του κοριτσιού. Καταστανή πρός καστανόξανθη, στήθος εξαιρετικό, πλούσιο και φυσικότατο, χαίρεσαι να το ζουλάς και να το γλύφεις. Δέρμα απαλό σταράτο μου έδωσε την εντύπωση ότι κάνει solarium. Στο κάτω κεφάλι κατεβαίνει μόνη της χωρίς πολλά πολλά, η πίπα της είναι ερεθιστική, βαθυά και σχετικά υγρή αλλά εάν της πιάσεις το κεφάλι και την αρχίσεις στο γρήγορο μπές βγές, μπλοκάρει! Στο 69 απολαμβάνεις εξερετική θέα στις πεντακάθαρες τρυπούλες της και την ομολογουμένος ωραία κολάρα της! Με άφησε να της δαχτυλιάσω την κωλοτρυπίδα, η οποία είναι στενή και αδούλευτη. Και πάλι όμως μόλις πήγα να γίνω λίγο ποιό σκληρός στις κινήσεις μου, τραβήχτηκε. Για Anal δεν ρώτησα άν κάνει αλλά νομίζω ότι εάν πέσει το μπικικίνη, θα κάτσει. Θα το δοκιμάσω όταν την ξαναδώ. Το νινάκι της υγραίνεται εύκολα και τα νινόχειλα της είναι μεγαλούτσικα και της αρέσει να της τα ρουφάς. Στο κυρίως πιάτο, με την κατάλληλη καθοδήγηση πέρασα καλά. Μοιάζει να απολαμβάνει τα κλασσικά στησίματα και έχει συμμετοχή. Κρεμάσματα από πολυελαίους (που λέει ο λόγος) και σπαγκάτα μάλλον ξεχάστε τα. Τα πιασίματα της είναι ιδανικά, κατά τη γνώμη μου πάντα. Σφυροκοπήματα δεν ξέρω εάν αντέχει αφού για πρώτη φορά την έπαιξα GFE (δεν νομίζω ότι κάνει και για κάτι ποιό hard) και οι 2 καταθέσεις μου έγιναν στο 15λεπτο (μια στο στόμα και μια στο νινάκι). Τα 50λεπτά τα αφήνω σε άλλους παίκτες. Εν κατακλείδι, θεωρώ ότι όποιος πάει θα περάσει όμορφα τον χρόνο του με μια κουκλίτσα της Λιθουανικής σχολής, αφού από εκεί κατάγεται και όχι από Ουκρανία. Θα την ξαναδώ σίγουρα για περισσότερο χρόνο.

Υ.Γ. Όταν βγήκα από το μπάνιο και άφησα διακριτικά τα λεφτά στο κομοδίνο, τα πήρε και τα μέτρησε πρίν τα βάλει στην agenda της. Αυτό με χάλασε.

Disclaimer: Τα ανωτέρω αφορούν καθαρά απόψεις και θέσεις του γράφοντα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
busterd
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.540
Πόντοι:
10.617
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostasm2005

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού