Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κλείσιμο ραντεβού από την προηγούμενη ημέρα, εύκολα. Συνάντηση σε ξενοδοχείο στην Αλεξάνδρας. Είχα ζητήσει να φοράει κοντή φούστα με διχτυωτό καλσόν και ψηλοτακουνες γόβες. Όταν άνοιξε η πόρτα πρόβαλε ένας μούναρος για τα δικά μου δεδομένα! Η κοπέλα είναι ψηλή (με τις γόβες σχεδόν με έφτανε στο ύψος μου-1,85) με φυσικό άπαιχτο στήθος στο μέγεθος που αναφέρει. Μιλάει ικανοποιητικά αγγλικά και με υποδέχτηκε με ένα φιλί στο στόμα. Αφόυ μου ζήτησε ευγενικά τα λεφτά με προέτρεψε να πάω για ντουζάκι. Ήμουν το πρώτο ραντεβού της για εκέινη την ημέρα και όλα ήταν σε τάξη και καθαρά. Προτού ξεκινήσουμε την ρώτησα αν κάνει καταποση το οποίο αρνήθηκε ευγενικά (τα φτύνει) και αν κάνει πρωκτικό, το οποίο δέχεται για 100€. Τελικά δεν το προτίμησα. ξεκινήσαμε τον πρώτο γύρο με την γκόμενα να φοράει το διχτυωτό με ττις γόβες. Η πίπα της είναι δυνατή αλλά με χέρι που όταν της ζητάς να μην σε πιάνει χάνει σε ποιότητα ακόμα περισσότερο. Πάντως προσπαθεί. Το μουνάκι της πεντακάθο και φρεσκοξυρισμενο. Στην αρχή δεν δεχόταν δάχτυλο για να μην τραυματιστεί αλλά αφού υγρανθεί όλα ΟΚ! Αυτό όμως που είναι άπαιχτο είνα το στήθος το οποίο χαίρεσαι να πιάνεις, να γλύφεις και να κάνεις ισπανικό. Στήσιμο στα τέσσερα, σκουφάκι με λιπαντικό και αρχίζει η μάχη! με έκανε να καυλώσω γρήγορα και γιαυτό είχα γρήγορη Κατάθεση στο στόμα της με πλήρες καθάρισμα στο πουτσοκέφαλο χωρίς να βιάζεται. Μπανακι λίγη κουβεντούλα και 2ος γύρος. Τσιμπούκωμα πάλι με τον ίδιο τρόπο και γαμήσι σε πολλές στάσεις (είτε στο κρεββάτι, είτε στο καναπεδάκι του δωματίου, είτε στο τραπεζάκι). Δεν λέει όχι σε τίποτα και έχει μια GFE διάθεση. 2η κατάθεση στο στόμα με αυτή να με κοιτάει στα μάτια καθώς της τα δίνω. λίγο social time όπου μου είπε κάποια πράγματα γιαυτήν. Εδώ θα ήθελα να αναφέρω οτι κατα την φάση αυτή άνοιξε την πόρτα η καμαριέρα για να μπει να καθαρίσει, ενώ στην πόρτα είχε το no disturb! Περιέργα πράγματα αλλά ευτυχώς δεν με είδε γιατι είχα προλάβει να κρυφτώ πιο μέσα. 25 λεπτά πριν το τέλος ξεκίνησε να με γλύφει για 30 γύρο. Αργό, αλλά δυνατό τσιμπούκωμα με αποτέλεσμα να μου έρθει γρήγορα καλή στύση. Ξανά γαμήσι με λιπαντικό στο προφυλακτικό και τελείωμα μέσα της. Γενικά ήταν από τις πιο ευχάριστες εμπειρίες μου με μια γυναίκα πολύ θηλυκή, με σώμα τέλειο (δεν εννοώ μοντέλου, αλλά μιας γυναίκας 21 ετών με λιγοστά πιασίματα, τέλειο στήθος και γάμπες)και που πιθανό να τη ξανασυναντούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2010
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
269
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού