Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την κοπελα την ειχα συναντησει κ στο παρελθον και μπορω να πω οτι ημουν πολυ ικανοποιημενος στο θεμα υπηρεσιες.Στο θεμα εμφανιση ειναι πεσμενη και αλλαγμενη απο αυτο που βλεπετε τωρα εχει παρει καποια κιλα παραπανω 5-6 καθως κ στο προσωπο της ειναι καπως περιεργο και η σιλικονη στα χειλη της τονιζεται περισσοτερο..Δεν ξερω εαν εχει κανει και αλλη πλαστικη σιγουρα αλλαγμενη απο την τελευταια φορα.Ομως αυτο ηταν κατι που δεν με πειραζε γιατι ηξερα οτι το δυνατο της σημειο παντοτε ηταν οι υπηρεσιες-κωλος και οχι η εμφανιση της.Ομως εδω μου εκρυβε μια δυσαρεστη εκπληξη μολις προσπαθυησα να μπω απο πισω της μου αρχισε μην το βαζεις βαθια και καλυτερα να μην με γαμησεις απο κωλο γιατι ποναω ενω πριν ειχε 2-3 λεπτα ειχε εξαφανιστει μεσα στον κωλο της ο περιφημος ροζ δονητης.Ετσι την πηρα απο μουνι και εμφανως ξενερωμενος γιατι πληρωνα καθαρα για κωλο κ οχι για το μουνι της που μου ειναι αδιαφορο.Επισης να προσθεσω οτι αναλωθηκε με μαλακιες τα κρασια που κουβαλαγε και με κατι χαζοχαρουμενα αστεια.Δεν ξερω εαν θα την ξαναπαρω στο μελλον τουλαχιστον οχι με τετοια συμπεριφορα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού