Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα είπα να περάσω από τη Μonica με ιδιαίτερή μου χαρά μου ανακοίνωσαν διαφορετικό ξενοδοχείο από το συνηθισμένο.Φεύγοντας στο lobby πέτυχα και τη γνωστή Τζούλια Αλ..
Έχουμε και λέμε η Μοnica είναι ακριβώς όπως στις photos λες και δεν ξέρουν καν τι σημαίνει photoshop.Φορούσε ένα sexy φορεματάκι το οποίο δεν χρειάστηκε να το αφαιρέσει καθόλου κατα τη διάρκεια της συνεδρίας,γιατί ήταν πιο κάβλα έτσι.Το ωραίο είναι πως με ρώτησε τι σημαίνει καβλίτσα γιατί κάποιος από εμάς την αποκάλεσε έτσι χαχαχα.Είχε αρκετά μπουκαλάκια evian,κρασί κ.α. πλήρως οργανωμένη και πρόσχαρη.
Λοιπόν η κοπέλα ξέρει να γαμιέται και το αισθάνεται.Ένα θα πω σίγουρα μας άκουσαν και στον κάτω όροφο από τα βογγητά της.Υγραίνεται τρελά και μέχρι squirting θα πετύχαινα με δαύτη.Όταν κατέβηκα για DATY μου άρπαξε κεφάλι από μαλλί και το οδηγούσε όπου ήθελε εκείνη.Στο στοματικό θέλει καθοδήγηση λόγω χρησιμοποίησης χεριού.Sex πέρνει ότι στάση γουστάρεις και πάλλεται πάνω κάτω δαγκώνεται χτυπιέται από μόνη τραβά σεντόνια κλπ για άγριες καταστάσεις λέμε.Αγκαλίτσες φιλιά παθιάρικα γλυψήματα παντού καραμέλωμα αρχιδιών.Αν της φερθείς σωστά στο ανταποδίδει με το πολύ παραπάνω.Η ατάκα ήταν ωραία που πέταξε "στην Αθήνα όπου κι αν κοιτάξω βλέπω ωραίους άντρες,στη Βαρσοβία όλοι ίδιοι είναι και ξανθοί"

Όπως λέει κι ένας φίλος μου "Πολωνή δεν είναι?Αποκλείεται να φας φόλα"

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
4
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού