Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερα αποφασησα να σας γραψω συναγωνιστες γιατι πιστευω οτι αξιζει τον κοπο να γνωρισετε την εν λογω κορασιδα.Ραντεβου στην πλατεια Συνταγματος στο γνωστο καλο ξενοδοχειο με τα μικρα ομως δωματια (τα μεγαλα θα ειναι πολυ ακριβα).Μπαινωντας βλεπω μια κοπελα ψηλη(1,70-1,75)με ομορφα ματια ντυμενη με ενα στενο γκρι σατεν φορεμα και μαυρες ψηλες γοβες που την εκαναν ακομα πιο ψηλη.στα +τα κοκινα σικατα γιαλια που την εκαναν πιο αριστοκρατικη(πειτε να μην τα βγαλει)Χωρις πολυ social time αρχισε τα τριψηματα και τα φιλια βγαζοντας τα ρουχα μου,τρεχω για μπανιο και επιστρεφωντας την βλεπω να φοραει το ροζ κορμακι της φωτο και να παιζει με το δονητη της,πεφτω και εγω στο κρεβατι και αρχιζουμε.Πιπα καλουτσικη ρηχη χωρις πολα πολα (το μονο αδυνατο σημειο)τα υπολειπα ηταν εξαιρετικα ιδιωςστα 4 το κουλουρι της ηταν υπεροχο.Στο διαλειμα μου σκαει το παραμυθι οτι ειναι λεσβια και το ταιρι της ειναι η ivanca και οταν βαρεθουν τον δονητη και θελησουν "natural dick" κανουν tour.Eιναι 10χρονια μαζι.Γ'ιαυτο και εκανε σαν λυσσαρα.Παντως ιδανικο θα ειναι το duoμαζι τους γιατι "το καλυτερο γλειψιμο μουνιου το κανει η ivanga".Προτροπη λοιπον για τα αδελφια της Θεσσαλονικης που θα ειναι την αλλη εβδομαδα,το duo θα αξιζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού