Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Aκόμη να σβήσει το χαμόγελο μου από τα χείλη μου!Ανοίγει η πόρτα και βλέπω 2 κουκλάρες Μια χαρά θα τα περάσουμε λέω.Με το γειά σας έπιασαν τη δουλειά.Είναι αμαρτία να χαθεί τέτοια ευκαιρία να μην δοκιμάσετε αυτό το ντουετάκι.Η Lisabell ψιλόλυγνη και μελαχροινή φορούσε στολή γραμματέας και η Ivanka απλά ξέκωλο.Πέφτουν πάνω μου κι αρχίζουν και με γδύνουν αργά βασανιστικά και να μου κωλοτρίβονται στα όρθια.
Βγαίνω από το μπάνιο και τι να δω την Lisabell ξαπλωμένη με το νινί ορθάνοιχτο και την Ivanka να γλύφει και να έχει ένα δονητή στο νιμου της.Μου κάνουν έλα κι εσύ μην μας αφήνεις μόνες.Κάναμε κάτι τρενάκια άλλο πράμα.Εγώ στη μέση να περιποιούμαι τη μια κι αλλή πίσω μου εμένα.Ξαπλωμένοι κι οι τρεις σαν φίδια ενωμένοι και να δουλεύουμε.Εγώ πίσω να είμαι με τη μια η άλλη να έχει φέρει τη νουνάρα της στην άλλη και να γλύφει και να μου λέει βάλε μου δάχτυλο συγχρόνως.Με ξαπλώνουν και μ'αρχίζουν στο τσιμπούκι κι οι δύο φιλιά γλώσσες κακό μεταξύ τους,με μένα μαζί dfk.Άλλο να σας περιγράφω πρέπει να το ζήσεις για να το πιστέψεις.
Όπως με έχουν ξαπλωμένο μου βγάζουν ένα κόκκινο φουλάρι και μου κάνουν μην κουνηθείς.Μου δένουν τα χέρια(μπορούσα να λυθώ αν ήθελα εύκολα)Ξαναμaνά διπλό τσιμπούκι.Μου φέρνει η
ξανθιά τη μουνάρα της πάνω μου και μου λέει γλύφε η άλλη να τσιμπουκώνει κάτω.Εγώ να γλύφω και μετά να αρχίζει να πηδιέται.Πάλεψα πολύ να μην τελειώσω αμέσως.Να πηδιέται μετά η μια και να μου γλύφει μπαλάκια η άλλη,να μου το βγάζει έξω να μου τσιμπουκώνει η άλλη και ξανά καβάλημα πολλές φορές συνεχόμενα κι εγώ ακόμη δεμένος.Ούτε σε τσόντα να ήμουν.Κατάθεση στο στόμα.Περίσσεψαν μερικά λεπτάκια και μου κάνανε ένα θεϊικό μασαζάκι άλλη αίσθηση με 4 χέρια πάνω σου.
Αυτή την εμπειρία θα τη θυμάμαι για πάντα στη ζωή μου.Μάλλον με βλέπω να ξανακλείνω μέχρι το τέλος του tour.Mην το χάσετε γιατί θα χάσετε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού