Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενω οι αποψεις διησταντο εγω θα ηθελα να παραθεσω την δικη μου εκτιμιση δια την ομορφη κορασιδα!!βεβαιως η οποια αποψη σχετικα με την εμφανιση ειναι σεβαστη κατα την ταπεινη μου γνωμη καθοτιν τιθεται κ το ζητημα της υποκειμενικοτητας αυτης καθε αυτης της ομορφιας αλλα θα ητο αριστο να προσεγγισουμε το θεμα κατα το δυνατον αντικειμενικοτερα..και εξηγουμε..
οντοσ ειναι μια παααααρα πολυ ομορφη κοπελα...μετριου αναστηματος,με στηθος και το λεγομενον σιλικονατο,κατι που δεν εμε ενοχλησε καθολου γιατι ειναι πολυ μεγαλο κατι που μου αρεσει κ κυριοτερα δε εχει γινει θεσπεσια δουλεια.το προσωπο της ειναι ομορφο αρκετα και ενα απο τα χαρακτηριστικα της το σοκολατι χρωμα αποτελεσμα προφανως σολαριουμ που της δινει ιδιαιτερη στυλ..οσον αφορα τη διαφορα κατα τη προσεγγιση του βαρους μεταξυ των προηγουμενων δυο συναδελφων μπορω να πω πως την κοπελα δεν τη λες σε ΚΑΜΜΙΑ περιπτωση χοντρη..απλα ειναι κ ο λεγομενος βαρυς σκελετος δηλαδη κοπελα που εχει σωματοτυπο σφριγγιλο χωρις αποθεματα λοιπους σε καμια επι των περιπτωσεων..οι καμπυλες της δενουν αρμονικοτατα με το σωμα της σχηματιζοντας ενα παρα μα παρα πολυ καλο κορμι!!στο δια ταυτα..
η Αμαντα οντως αρεσκεται στο να δραστηριοποιειται σεξουαλικα...κ σε μεγαλο βαθμο ομολογουμενος..ξερει να σε κατευθυνει ξερει ακομη καλυτερα να σε ευχαριστει ακομη κ αν εισαι κουρασμενοσ οπως ημουν εγω...ανελαβε να με περιποιηθει φανταστικα να με γλειψει παντου κ οταν λεμε παντου εννουμε πιστο αντιγραφο της μονι κ γενικοτερα να μου φερθει αψογα κατα την πραξη...ρεσιταλ κ ενα φανταστικο show με δονητη το οποιο απολαυσα με κομμενη την ανασα κ το αποκορυφωμα το τελειωμα στο προσωπο της που μου θυμισε τελειωμα σταρ σε ταινια πορνο!!!!!!!!
ελπιζω να βοηθησα ως οφειλα κ κατα το πρεπον!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού