Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με LIZA στις 11/2.Τραγικό Hotel, τρελό PSE!Ξεκινάω με τα αρνητικά:
1.Hotel της κακιάς ώρας,με πολύ ζέστη στο δωμάτιο και 2 μονά κρεβάτια ενωμένα.Και η ίδια η Liza το χαρακτήρισε άθλιο και σε ερώτηση μου γιατί το επιλέξανε αυτό,μου ειπε ότι γίνετε ανακαίνιση στο άλλο και βάση σύμβασης έπρεπε να πάει σ΄αυτό!
2.Με το που μπήκα ήταν μέσα με τη μαυρούλα φίλη της και είχε τέτοια κάπνα το δωμάτιο από τσιγάρα λες και έμπαινες σε εμπόλεμη ζώνη!
3.Κατά τη διάρκεια του social time αντάλλαζε μηνύματα και κάπνιζε full.
4.Δήλωσε βαζέλα έτσι ακριβώς μου το πε και όταν της είπα ότι ειμαι άρρωστος γαύρος με πέθανε στο κωλοδάχτυλο(οχι κυριολεκτικά ε,με νοήματα) χαχαχα
5.Λιγο χαλαρό το σώμα της σε κάποια σημεία ιδίως στα οπίσθια αλλά όχι σε βαθμο που να σου βγάζει κάτι άσχημο.
Πάμε τώρα στα καλά και επικεντρώνομαι στο service!Eντάξει το έχει 100%,πάνω στο κρεβάτι μετετρέπεται σε πονοσταρ και σε απογειώνει!Γαμιέται δυνατά και τα δίνει όλα με σκοπό να σε ξεζουμίσει!Κάλη πίπα με κοίταγμα στα μάτια και αισθησιακό παίξιμο με τη γλώσσα!Πάιζει το νινακι της για να σε φτιάξει και βλέπωντας και τις βυζάρες της τρελένεσαι!Για φιλία δε πολυτρελένεται οπότε δε το επιδίωξα ιδιαίτερα και εγώ!Όταν είναι από κάτω σε γραπώνει από τα χέρια για να μπαίνεις με δύναμη μέσα της,κραυγές για να φτιάχνεσαι και κάποια στιγμή ανοίγει οριζόντια τα πόδια της και γίνετε κόλαση!!!Παίρνει αγριο ύφος PSE καθώς την γαμάς και αν ακολουθήσεις και εσύ γίνετε τρελό παιχνίδι με τα μάτια!Στα τέσσερα αντέχει σε δυνατό σφυροκόπημα και αν κουραστείς κάνει παιχνίδι η ίδια!Χτυπιέται σαν τρελή μπρός-πίσω,κραυγές...ντελίριο!Μετά ερχεται από πάνω και εκεί είναι όλα τα λεφτά!Χτυπιέται πάνω κάτω σαν αγρίμι και ο συνδυασμός σφυροκοπήματος,βυζιών να ανεβοκατεβαίνουν,κραυγών(λέει συνέχεια encore) και υφους ξεσκισέ με,σε στέλνουν αδιάβαστο!Εκεί έγινε και η δέυτερη κατάθεση!Πολύ ιδρώτας(αυτό οφειλόταν βέβαια και στο τραγικό δωμάτιο),πολύ ένταση,δυνατό sex,άρα καυτό κρεβάτι με μια πορνοσταρ που συμπεριφέρεται πάνω στο κρεβάτι σαν πορνοσταρ.
Τώρα η επικεφαλίδα OSFP-BORDEAUX.... 2-1 οφείλεται στο γεγονός ότι κατά το διάλειμα μετά τον πρώτο γύρο πιάσαμε κουβεντούλα και όταν μου είπε ότι είναι από το bordeaux και της είπα ότι μάλλον θα έρθω για να δω το ματς γιατί είμαι γαύρος έγινε μάχη!Μου είπε ότι πάει γήπεδο και ελάτε να σας γ.... εκεί μου άρχισε και τα κωλοδάχτυλα,απαντούσα και εγώ έγινε μάχη...ρίξαμε πολύ γέλιο!Είπαμε και άλλα για μπάλα αφού ξέρει πολλά...οσοι πήγατε καταλαβαίνετε τι εννοώ δε χρειάζεται να τα γράψω λεπτομέρειες δημόσια!Οπότε αφού με είχε φτιάξει με τις προκλήσεις και με το χώσιμο που μου έκανε,όταν μου λέει πάμε για δεύτερο γύρο,της λέω έλα να παιξουμε το δεύτερο ημιχρονο OSFP-BORDEAUX και μου λέει πάμε αλλά να ξέρεις ότι στο πρώτο έχασες 1-0!Ο.Κ. λέω μία και όντως είχα χάσει και εκεί επαιξα full επιθετικά και δεν την άφησα να πάρει ανάσα με απότέλεσμα να σκοράρω 2 μπαλάκια και να πάρω το ματσακι!Πολύ δυνατό meeting με άγριο sex και χαβαλέ!Σε περιμένω για τον επαναληπτικό...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού