Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο πρόεδρος ενημέρωσε, απλώς μια επιβεβαίωση θα κάνω…
Θα την είχα συναντήσει από την αρχή του tour αλλά η καθυστέρηση της αφίξεώς της τροποποίησε το πρόγραμμά μου με αποτέλεσμα τις επόμενες μέρες τις βολικές για μένα ώρες να είναι κλεισμένη.
Μετά και από προτροπή φίλου - που τον ευχαριστώ – ότι αξίζει την επίσκεψη την συνάντησα τελικά σήμερα στο γνωστό hotel.
Ωραία υποδοχή, με μίνι φούστα, ανοιχτό ντεκολτέ και ψηλοτάκουνα.
Όταν βλέπεις τις φωτογραφίες που έβαλε η Liza στο profile της μπορεί να σκέφτεσαι ότι θα συναντήσεις κάτι σαν την Mona Liza αλλά η πραγματικότητα είναι λίγο διαφορετική.
Έχει ένα καλούτσικο πρόσωπο και περιποιημένο και βαμμένο στην αρχή πλησίαζε στις professional φωτογραφίες, στο τέλος όμως μετά το cif έδειχνε πολύ «λίγο».
Μελαχρινή όπως την βλέπετε δείχνει πάνω από τα 24 που δηλώνει, ωραία μάτια μιας απόχρωσης του μπλε που τα είχε βαμμένα μαζί με τα βλέφαρα στο ίδιο χρώμα και χείλη που φαίνονται «πειραγμένα».
Κοντή γύρω στο 1,60, σώμα κοντά στις φωτογραφίες με μείον ότι είναι τελείως αγύμναστη και φαίνεται στο δέρμα που είναι πάντως απαλό με αρκετά τατουάζ στα χέρια πόδια και μέση…
Το στήθος το άφησα έξω από την περιγραφή για να για να αναφερθώ χωριστά, όπως και το κάνουμε είναι σημαντικό «όπλο» στην εμφάνιση κάθε γυναίκας.
Τα εντυπωσιακό μπούστο που βλέπετε στην πρώτη φωτογραφία το είδα και ‘γω όταν άνοιξε την πόρτα ντυμένη αλλά όταν άφησε τα βυζιά ελεύθερα «κρέμασαν» λίγο.
Αυτό είναι καλό για όσους αρέσκονται να παίζουν με μαστάρια μιας και προσφέρονται για αυτό καθώς δεν είναι σκληρά, το περίεργο είναι ότι ενώ δείχνουν φυσικά δεν είναι, αν τα προσέξει κάποιος στην αφή καταλαβαίνει ότι έχουν δεχτεί παρέμβαση και έχουν ενισχυθεί με μια μέθοδο αλλά χωρίς να γίνει ανόρθωση, δεν ξέρω γιατί το έκανε αυτό αλλά μερεμέτι κάνεις σε ένα σπίτι ή αυτοκίνητο που το έχεις για «δρόμο», αλλιώς κάνεις σωστή επισκευή…
Ίσως ήθελε να γλυτώσει τις πολλές ουλές και να κερδίσει το φυσικό αποτέλεσμα αλλά κατά την γνώμη μου έχασε το «πακέτο» της εμφάνισης μιας και όταν είναι όρθια την αφαιρούν πόντο.
Η εμφάνιση όπως προαναφέρθηκα είναι μέτρια αλλά η Liza είναι γεννημένη για τον πούτσο κυριολεκτώντας και όχι μεταφορικά.
Ήταν πολύ πρόσχαρη, γελαστή συνέχεια έως αστεία μερικές φορές και με πολύ κέφι και διάθεση να περάσω καλά.
Ασφαλώς και πηδιέται για τα λεφτά αλλά σου δίνει την εντύπωση ότι αυτό που κάνει το γουστάρει και με το παραπάνω.
Πίπα πολύ καλή, χαλαρά στην αρχή, τον έφτυνε, τον χτυπούσε πάνω στην γλώσσα κοιτώντας με στα μάτια, γενικώς χρησιμοποιούσε αρκετά την γλώσσα, δεν το έβαζε πολύ βαθιά όπως η Bibi ούτε με οδηγούσε μόνη της σε στάσεις για gagging όπως η Donna αλλά ότι ζήτησα το πήρα γιατί το’χει και χωρίς πολλά λόγια, με το που έπαιρνα θέση καταλάβαινε αμέσως που πρέπει να στηθεί…
«Σκουφάκι» και αυτή από πάνω, τέλειο γαμήσι χωρίς να κάνω τίποτα πηδιόταν σαν λυσσασμένη και τον έπαιρνε όλο μέσα καθώς εγώ έπαιζα με τα μαστάρια της που είχαν έρθει στην μούρη μου.
Πάρα πολύ ενέργεια και πάρα πολύ καλή συμμετοχή σε όλες στάσεις καθώς είναι και σωματότυπος που μανουβράρει εύκολα την ξεπάτωσα, έτσι νόμιζα εκείνη την ώρα μια και όπως κατάλαβα στο τέλος αυτή με ξεπάτωσε…
Κωλαράκι δεν ήταν δυνατόν να μην δοκιμάσω, περιέργως δύσκολα μπήκα στη αρχή αλλά μόλις πήρε τα «μέτρα» τον κατάπιε ολόκληρο, αντέχει το σκληρό γαμήσι και την έσπρωξα γερά σε 3 στάσεις ενώ αυτή έπαιζε με το μουνάκι της βγάζοντας κραυγούλες και μιλώντας στα γαλλικά μιας και στην αρχή της συζήτησης την είχα πει ότι το γουστάρω και το «πιασε»…
Τελείωμα στο πρόσωπο αφού ήταν στο στοιχείο της.
Κατά την ταπεινότητά μου όποιος ενδιαφέρεται για ένα καλό γαμήσι θα περάσει πολύ καλά.
To έχω ξαναγράψει αλλά θα το επαναλάβω για να αποφεύγουμε τα άσκοπα p.m.,
όσα γράφω αφορούν ΕΜΕΝΑ και μόνο, είναι η άποψή ΜΟΥ, η οποία ασφαλώς δεν έχει βαρύτητα ίση με τα γραφόμενα στην «Pravda» την εποχή του Ψυχρού Πολέμου,
δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε όλοι, επίσης να ζητήσω συγγνώμη για όλα τα επίθετα που χρησιμοποίησα πιο πάνω γιατί δεν έχω την άδεια του James , όχι του Bond του άλλου με φετινή ημερομηνία λήξης…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.368
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού