Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το σχόλιο δεν αφορά την Alexandra αλλά το συγκεκριμένο πρακτορείο. Και κάπως έτσι έχει η κατάσταση..
Την Τετάρτη 03/02/2010 έστειλα mail για ραντεβού στις 16:45 διάρκειας 90 λεπτών. Μου απάντησαν πως για τις 03/02/2010 η κοπελιά δεν ήταν διαθέσιμη. Επιστρέφω και ζητάω για την Πέμπτη 04/02 και ίδια ώρα και διάρκεια. Η απάντηση ήταν πως το ραντεβού θα μπορούσε να γίνει την Παρασκευή.
Ωραία λέω κανένα πρόβλημα και το κάνω confirm. Σήμερα λοιπόν Παρασκευή το πρωί μου ζητά confirmation. Το κάνω confirm και του λέω ότι περιμένω να μου στείλει με sms τον αριθμό του δωματίου. Στην συνέχεια στέλνει mail και ζητά να αλλάξουμε την ώρα και αφού του στέλνω πίσω το μύνημα του που μου έλεγε πως η Alexandra ήταν οκ κλπ κλπ και πως εγώ έφτιαξα το πρόγραμμα μου σύμφωνα με το δικό του mail δείτε την τελική αγενέστατη απάντηση που έστειλε: Now!!! No possible at 16h45 sorry. και το Νοw με !!! παρακαλώ.. Προφανώς έκατσε κάτι καλλύτερο και μας έκλασε ο τύπος κανονικότατα.
Νομίζω ότι τέτοιες συμπεριφορές είναι αντιεπαγγελματικές και μάλλον θα πρέπει να απομακρύνουμε όλους αυτούς τους "τύπους" από τις προτιμήσεις μας. Τα mail είναι στην διάθεση σας
Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας και προσοχή στους αντιεπαγγελματίες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
dinovr6
Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού