Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και δεν έχω να προσθέσω πολλά ας πω και εγώ μερικά πράγματα για το μωρό.
Σαν εμφάνιση οι φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικές. Καλό σώμα ίσως και πιο προσεγμένο από παλαιότερες επισκέψεις στην πόλη μας .Από το πρόσωπο της εξαιρετική εντύπωση μου κάνουν τα καταπληκτικά της μάτια.
Η επίσκεψη μου δεν άρχισε με τους καλυτέρους οιωνούς καθώς όταν μπήκα στο δωμάτιο αυτό βρωμοκοπούσε τσιγαρίλα. Για κοπέλα που στο προφίλ της εμφανίζεται σαν μη καπνίστρια μάλλον αποφάσισε να το ξεκινήσει απότομα κάνοντας 2-3 πακέτα μαζί. Τουλάχιστον είχε φροντίσει να είναι καθαρή και δροσερή η αναπνοή της!
Αφού ανοίξαμε τα παράθυρα για να ξεμυρίσει ο χώρος και εγώ πήγα για το καθιερωμένο μπανάκι την βρήκα να με περιμένει στο κρεβάτι του αγώνα.
Από εκεί και πέρα δεν θα πώ πολλά πράγματα, έχουν ήδη μιλήσει παίχτες και
τα λένε σχετικά καλά
Στο στοματικό καλή προσπάθεια καλή συμμετοχή αλλά έχω την εντύπωση ότι η κοπέλα ή απλά δεν αντέχει στα πολύ σκληρό sex, ή ακόμα χειρότερα δεν θέλει να πολύ ιδρώσει για να κερδίσει τα χρήματα της.
Στο ιεραποστολικό μου έβαζε τα χέρια στην κοιλιά και την μέση για να μην μπορώ να
μπω πολύ βαθιά…στα τέσσερα μου τραβιότανε ή στηνόταν για να μη μπορώ να έχω
βαθιά διείσδυση. Όταν κάποια στιγμή στα τέσσερα βρήκαμε κάποιο ρυθμό και αρχίσαμε να περνάμε καλύτερα και οι δύο μου ζήτησε και μένα να αγγίξω χωρίς όμως να βάλω δάκτυλο στην πίσω τρυπούλα της όπως έκανε και σε έναν άλλο παίχτη πιο πριν, αλλά ήταν προς το τέλος του meeting και είχα πλέον ξενερώσει...
Εγώ προσωπικά δεν έχω αυταπάτες περί μεγέθους και δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ μάλλον κάπου στο μέσο όρο ανήκω, οπότε μάλλον δεν ήθελε να ζοριστεί πολύ.
Η αλλιώς τα συμπεράσματα δικά σας, ναι καλά θα ‘θελα...
Από εκεί και πέρα χαμογελαστή ευχάριστη, καλή στην συζήτηση αλλά και η TV ανοιχτή, ενώ μπήκε και την ώρα που έφευγα για μπάνιο για να προετοιμαστεί για το επόμενο συναθλητή. GFE για πολύ χαλαρά πράγματα για μένα.

Και για να μην το ξεχάσω είναι γνωστή η ατάκα «το μέγεθος δεν έχεις σημασία για τις γυναίκες… οι μισές τον θέλουν μεγάλο,ενώ οι υπόλοιπες τεράστιο...»

Να περνάτε καλά παιχτες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
14
Πόντοι:
1.366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού