Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν είχα δουλειά σήμερα και είπα να επισκεφτώ την Gabi. Το ραντεβού κλίστηκε απλά με 2 sms. Ξενοδοχείο σχετικά κεντρικό 4 αστέρων. Φτάνω με 10λεπτη καθυστέρηση, πολύ κίνηση. Χτυπώ τη πόρτα και μου ανοίγει ένα κορίτσι με μαύρο φόρεμα στενό και δικτυωτό καλτσόν. (Αυτά θα φοράει συνήθως) Δεν την λες κούκλα, αλλά ούτε και άσχημη είναι. Απλά ένα συμπαθητικό κορίτσι που αν το δεις στο δρόμο, δεν θα το προσέξεις ιδιαίτερα. Λίγο τα είπαμε στην αρχή και μπαίνω για ντουζάκι, αφού μου ζήτησε το δωράκι της πρώτα.
Βγαίνοντας με περίμενε στον καναπέ (με τα ρούχα) Αρχίσαμε τα προκαταρκτικά με φιλιά και χουφτώματα, χέρι δεν με άφησε να βάλω σε καμία οπή. Φιλάει πολύ καλά όμως. Στη πίπα είναι όντως πολύ καλή χωρίς χέρια και με deep καταστάσεις (αντέχει) Πρώτη κατάθεση στο στόμα μέχρι τελευταία σταγόνα.
Ντουζάκι και πάλι (μόνο εγώ) τσιγαράκι, ποτάκι και βουρ για συνέχεια. Εδώ να πω πως την ταλαιπώρησα λίγο. Έτσι κατάλαβα, γιατί όταν την είχα στα 4 για κάνα 20λεπτο, φώναζε πολύ δυνατά και έσφιγγε το μαξιλάρι με τα δόντια της. Δεν αντέχει τα σκληρά απ ότι κατάλαβα. Εκεί που την είχα στα 4, της λέω για anal και αρνείται!!!!! Σπάστικα και της τον δίνω στο στόμα όπου κατάθεσα εκ νέου.
Αυτά για την Gabi. Σίγουρα με τα χρήματα που ζητάει είναι καλή. Δεν θα ξαναπήγαινα όμως. Τελικά ότι πληρώνεις παίρνεις

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
320
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού