Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την κοπέλλα τι να πω? με έχει καλύψει ο προηγούμενοσ συναγωνιστής. Με το μπαίνω στο δωματιο, ορμάει πάνω μου και αρχίζει ενα μπαλαμούτιασμα άλλο πράγμα. αρχίζει να μου βγάζει τα ρόυχα με τέτοια δυναμη, παραλίγο να τα σκίσει. αφού γδυθήκαμε, τρέχω στο μπάνιο για ενα γρήγορο ντουζάκι και την βρίσκω στο κρεβάτι να με περιμένει έτοιμη για όλα. πριν προλάβω να ξαπλώσω, αρχίζει μια πίπα άλλο πράγμα kai μεγάλη σε διάρκεια. αφου με είχε κάνει τούρμπο την τραβάω ανάσκελα αλλά μάταια γιατί δεν μεάφηνε καθόλου. το έφτανε στο λαρύγγι όλο και ήταν έτοιμη να το καταπιεί. με τα χίλια ζόρια την γύρισα ανάσκελα για το ιεραποστολικό και εκεί τα έδωσε κυριολεκτικά ολα φωνάζοντας δυνατά και κουνιόταν σαν να είχαμε σεισμό!!! Μετά απο λίγο ήρθε η λύτρωσηκαι για τουσ 2. γρήγορα στο μπάνιο για ενα γρήγορο ντουζάκι και μετά πάλι στο κρεβατι. ξαπλώνουμε στο κρεβατι και όπως ηταν ξαπλωμένη στην κοιλιά μου και μιλάγαμε ξαφνικά αρχίζει πάλι να μου παίρνει πίπα με δύναμη και να μην μεαφήνει με τίποτα. να της λέω να σταματήσει αλλά αυτή τίποτα. τότε γυρίζειανάποδα σε στάση 69 και συνεχίζει την πίπα χωρίσ σταματημό ενω έγλυφα το μουνάκι της που μοσχομύριζε. Μετά απο λίγο και ενω καταλάβαινε οτι θα τελειώσω, τον ρουφάει όλο μέχρι το λαρύγγι και δεν με αφήνε καθόλου μέχρι να χύσω ενω ταυτόχρονα έιχε υγρανθεί και αυτή και ήταν έτοιμη να χύσει. Συνεχίζοντας την πίπα της τραβάει απο την μούρη μου το μουνάκι της και να μεκοιτάζει ολο ηδονή. μετά απο λίγο την έχυσα στο στόμα και τα κατάπιε όλα χωρίς να αφήσει να πέσει σταγόνα έξω. μιλάμε η κοπέλα είναι ηφαίστειο που βγάζει λάβα συνέχεια. το μόνο αρνητικό σημείο είναι τα ασχημα αγγλικά της και η παρεξήγηση με το πρακτορείο. Συγκεκριμμένα ενω είχα κλείσει ραντεβού για 00.15 και ήμουνα στο δωμάτιο οο.04, στις 00.30 ήρθε άλλος συναγωνιστής και χτύπαγε την πόρτα. Συγκεκριμμένα είχα κλείσει ραντεβού στισ 00.15 για 2 ώρες μέσω skype και το πρακτορείο είχε ειδοποιήσει την Λιντα για 23.15 για μια ώρα. Τελως πάντων μετα απο αλεπάλληλα μηνύματα έκατσα μόνο μια ωρα για να πάρει σειρά ο επόμενος. Την συστήνω ανεπιφύλακτα παίδες. εξάλλου είναι και μικρούλα μόνο 21 ετών απο λιθουανια και μένει μοσχα, ετσι μου είπε. απο το δωμάτιο βγαίνει μόνο μετα τισ 3 το πρωί και παέι για φαγητό (έτσι μου είπε) γιατί δεν μπορεί να κοιμηθει το βράδυ. περιμένει να φύγει να πάει στην μόσχα να ξεκουραστεί. Επίσης μου είπε οτι παλαιότερα εργαζόταν για to avant gard πρακτορείο. είναι vfm σίγουρα και μια καλή πρόταση

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
0
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού